October 2015

N E W B L O G

13. october 2015 at 13:04 | Christina


Důvod nového blogu je ten, že tento už mám opravdu dlouho a jsou tu články, které nechci aby tady byly. Mazat je nebudu, protože to beru jako takovou vzpomínku. Nový blog = nový začátek. Tím pádem začínám odznova na jiné adrese. Všechny mé oblíbené blogy mám stejné, takže se vůbec nic nemění. Díky za pochopení a doufám, že i můj nový blog budete navštěvovat a bude se Vám tam líbit stejně jako tady.

Christina


Today inspiration , amazing autumn

8. october 2015 at 21:07 | Christina |  Inspiration
Ahoj holky,
hodně jsem váhala, jestli mám napsat článek na toho téma, ale nakonec jsem se rozhodla, že ano. Spousta blogerek/blogerů napsalo na toto téma články a nepřišlo mi to příliš originální, ale.. jelikož jaro a podzim patří mezi mé nejoblíbenější období, tak si to přece nenechám ujít. Nemám v oblibě velké horko a velkou zimu, takže tyhle dvě roční období jsou pro mě naprosto ideální a mám mnohem lepší náladu, když je víc chladno a já se nemusím oblékat do 5453 vrstev oblečení a zase v létě chodit skoro nahá a stejně je mi šílené horko. Ale to jsem odbočila (jako vždycky). Užijte si článek a budu ráda za každý Váš komentář.

Parc | via Tumblr
hello,autumn | via Tumblr

A jen tak pro informaci. V tomto článku se rozepíšu o krásách podzimu, nebo tedy, co já konkrétně na podzimu miluji.

whole article

30 days music challenge #Day 1

5. october 2015 at 13:05 | Christina |  Challenges

Oblíbené žánry a jak jsem se k nim dostala

Oblíbené žánry nemám. Mám ráda od všeho trochu a všechno si poslechnu. Nerada si to takhle škatulkuji. Baví mě kytary, ale i pořádné duc duc písničky, dokonce i dubstep. Něteré písničky mě prostě na tolik zaujmou, že se mi líbí a je mi úplně jedno do jakého žánru se řadí. Mám ráda i rap, ale ten mi moc k srdci nepřirostl, protože kdykoliv jsem se s tímhle někde setkala, tak na akcích to spíš vypadalo jako někde v zoo. Neodsuzuji lidi, kteří rap milují, není to všude stejné.

Papa Roach

Ale se žánrem se kterým jsem se dostala k muzice jako celkové, byl pop. Hodně jsem poslouhala takové ty Disney hvězdičky, Britney Spears, Gwen Stefani, apod. V té době jsem ještě vůbec nevypadala, tak, jak vypadám teď. To byly mé růžové časy a "normální" hudba. Později jsem narazila na skupinu Cinema Bizarre (myslím, že v Popcornu) a do té jsem byla úplně šílená a chtěla jsem je hrozně poznat osobně. Poté, co se skupina rozpadla, jsem už o ně takový zájem neměla, ale poslechnu si je i dneska. Po téhle skupině už jsem začala poslouchat trošku tvrdší žánry a roky se to stupňovalo. O PP nebudu psát, protože je plánuji v dalších článcích této challenge.

Untitled
Cinema Bizarre

whole article