September 2015

Serial killers - Jeffrey ,,Dahmer"

30. september 2015 at 17:49 | Christina |  Interesting things
Po tomhle článku mě možná budete odsuzovat a říkat si, že nejsem tak trochu psychicky v pořádku, ale každý má něco a každý se o něco jiného zajímá. Zhruba před 2 roky jsem se začala zajímat o sériové vrahy. Viděla jsem spoustu filmů a dokumentů, četla spoustu článků. Jak na internetu, tak v časopisech. Nikdy mě nenapadlo, že mě to tak vezme. Je velmi zajímavé, co mezi námi běhá za lidi. Dnes jsem si vybrala jednoho, který není až tak známý, ale obětí má mnoho. Plánuji víc takových článků, protože těchto sériových vrahů není zrovna málo.


Jeffrey Lionel ,,Dahmer"

whole article

40 make-up questions TAG

29. september 2015 at 18:35 | Christina |  Tags
Kolikrát denně si čistíš pleť?

2x - ráno a večer.

Jaký typ pleti máš?

Mastnou.

Který produkt momentálně používáš na odlíčení/čištění pleti?

Micelárku od Garniner.


whole article

The bigger the smile, the sharper the knife

21. september 2015 at 13:09 | Christina |  Diary or bullshit?
Zdravím čičiny,
konečně jsem se dostala k nějakému psanému článku. Photoarticle jsem přidala jen proto, aby to tu nestálo a měli jste se aspoň na co podívat. Spousta z Vás asi čeká na jednu velikou radostnou věc. Nerada bych si z Vás dělala srandu, i když jsem nad tím přemýšela, ale budu upřímná a nebudu Vás tahat za nos. ZKOUŠKA HOTOVÁ! ŠKOLA ZA SEBOU! JSEM VYUČENÁ! ZAČÍNÁ NOVÁ ETAPA MÉHO ŽIVOTA! Joo, nesnáším caps lock, ale tohle nejde jinak napsat. Je to šílený. Bylo to úplně šílený. Seděla jsem před třídou, kde jsem měla ústní zkoušku a doslova jsem se klepala a šíleně se bála. Nakonec to probíhalo úplně v pohodě a všechen stres ze mě opadl. Po úspěšných zkouškách jsem si zaskákala na chodbě a málem ze mě vyhrkly slzy štěstí.

Goodbye

Zakončila jsem to pořádným opitím a diskotékou, kde jsem toho předvedla až až a zase dlouho nikam nepůjdu (už ani nevím, co jsem to dělala za tanečky). Bylo to potřeba. Jedna zásadní věc je ta, že se mi teď dost změnil můj spací režim. Vstávám lépe, s takovým menším nadšením. Opravdu ze mě tenhle stres a všechny ty povinnosti kolem školy opadly. Vím, že mě teď toho čeká ještě mnohem více, ale rozhodně to nebude hrozné jako doteď.

⚫💀⚫

,, Osobnost může dveře otevřít, ale pouze charakter je může otevřené udržet. "whole article

Photoarticle #5

17. september 2015 at 16:53 | Christina |  "Christina ♏."
Zdravím,
zítra mě čeká poslední zkouška. Držte mi palce, ať už mám konečně ten papír.


whole article

Hair TAG

13. september 2015 at 13:12 | Christina |  Tags
Zdravím,
přeji krásnou neděli. Jelikož je dneska tak pěkný den, tak mě zase chytla nálada na blog. Ne, že bych tu nebyla každý den, ale dnes mám chuť na nějaký článek. Narazila jsem na zajímavý tag u luciepolachova1, takže jí tímto chci poděkovat a půjčit si od ní otázky. V poslední době jsem si tagy dost oblíbila, takže jich tu čekejte více. Taky jsem Vám chtěla hodně moc poděkovat za komentáře k předešlému článku. Moc mě potěšily. Vše se dozvím až příští týden v pátek, takže Vám dám určitě vědět. Děkuji

:)

1. Jaká je tvá přirozená struktura vlasů, jakou máš přirozenou barvu a délku?
Mám přírodně vlnité vlasy, ale žehlím si je, protože mám dost velký objem a jelikož mám krátký účes, tak to nejde ani trochu dohromady a není to hezké. Když jsem měla vlasy dlouhé, tak se mi to moc líbilo. Přirozenou barvu mám hnědou (už si ani nepamatuji, jak vypadá). Délku mám teď každou jinou. Mám podkovu a na levé straně "under cut" (vyholenou hlavu).

.

whole article

Tommorow is a first day of nightmare

10. september 2015 at 17:34 | Christina |  Diary or bullshit?
Zdravím kočky (nebo snad i kočičáci?),
Opět nečekaný článek po velmi krátké době. Ani sama nevím, proč mám teď zájem tak často psát články. Pravdou je, že o prázdninách nic nebylo a mě se po tom stýskalo. Každým dnem přemýšlím, čím bych blog oživila. Mám v záloze pár článků, ale to jsou zase články, které se budou líbit a nebo nebudou. Zatím si nechám pro sebe, co to vlastně bude a budu Vás nadále napínat. Chtěla bych začít psát nějaké recenze na kosmetiku, ale zatím se k tomu moc nemám a ani vlastně nevím, čím bych začala, protože takových recenzích je na blog.cz mnoho.
I když píšu další článek, bude velice krátký a stručný.

(3) Likes | Tumblr

První věc, kterou bych Vám ráda sdělila je ta, že zítra mě čekají první písemné zkoušky. Pořád si říkám, že se to od toho reparátu nebude moc lišit (dostala jsem 20 otázek na papír). Jenže vím, že se to bude lišit a to hodně. 20 otázek je přeci jen dost málo. Budu mít na to 4 hodiny. Vůbec nevím, co se mám učit jako první. Zatím si tak nějak sepisuju do sešitu takové krátké poznámky, které se rychle naučím. Učitelky nám daly jakousi představu, ale pořád v tom nějak bloudím a nedokážu si to představit. Představit si 4 hodiny psaní. Chápu, že to budu mít asi dřív, ale stejně je to hromada času. Zkoušky se podstatně změnily od minulého roku (jsou prý lehčí), ale naše třída je dělala úplně poprvé. Kreslení mě taky nemine. Uvidíme, jak to celé dopadne a jaký z toho budu mít na konci pocit.
Nope!!

whole article

Oh my god! You have a spider! So creepy.

8. september 2015 at 18:28 | Christina |  "Christina ♏."
Ahoj,
tenhle článek mě napadl zrovna ve chvíli, kdy jsem projížděla své fotky na instagramu. Tento článek bude pro někoho možná dost nepříjemný a okamžitě můj blog zavře, ale pro někoho by to mohl být dost zajímavý článek, který potěší. Beru to samozřejmě tak, že se o mě zase o něco více dozvíte.

Untitled
Spider

Pro začátek bych chtěla říct, že nejsem zvědavá na komentáře, které by mě nějakým způsobem urážely. Každý jsme nějaký a každý má rád něco jiného. Jelikož jsem na toto zvíře zvyklá od mala, tak mi to přijde zcela normální. Holt jsme každý vychovaný v jiném prostředí.

whole article

Liebster award TAG

7. september 2015 at 13:27 | Christina |  Tags
Zdravím čičiny,
cca. před měsícem jsem byla nominována na jakýsi tag. Přijde mi celkem dost zajímavý, takže se ho pokusím nějak inteligentně vyplnit. Děkuji positive-attitudes za nominaci.1. Poděkuj blogerovi, který tě nominoval.
2. Napiš 11 faktů o sobě.
3. Odpověz na 11 otázek, které si dostal/a od toho, kdo tě nominoval.
4. Nominuj dalších 11 blogerů, kteří tohle vše budou dále dodržovat.

:')

whole article

Life is a game, you can be a player or a toy

3. september 2015 at 1:35 | Christina |  Diary or bullshit?
Dá se říct, že konečně přišla nálada na psaní. Mám toho hodně na srdci a doufám, že to taky vypustím sem na blog. Určitě jste si všimli změněného designu. Dalo mi to docela zabrat, i když se to nezdá. Než uděláte všechny ty ikonky a odkazy trvá fakt věčnost. Ty detaily už jsou pak hned. Za poslední dobu se toho stalo celkem dost. Dokonce i se mnou a mými pocity. Nejhorší na tom je, že ty pocity nemám ani trochu dobrý. Takový trošku smíšený a ztracený. Vůbec v tom není konec prázdnin. Jen se to tak trošku změnilo prostě.

♡

Tohle bude článek, kde se asi nejvíce budu svěřovat. Už je to potřeba. Zjistila jsem, že papír mi v tom nepomůže ani trochu. Je to sice soukromější, ale mě to nestačí ani náhodou.

whole article