August 2015

Way of death

26. august 2015 at 20:18 | Christina |  Diary or bullshit?
Zdravím kočky,
fakt mě mrzí, že teď dost na blog kašlu, ale nebyla na to vůbec nálada a hlavně jsem se musela učit. Psala jsem to už před prázdninami, že mě čeká reparát a závěrečné zkoušky. V červnu mě nepustila jedna učitelka, takže teď to prostě musí vyjít. Radši se učím max. 2 dny před, protože si nedoážu zapamatovat dlouhodobě učení. Ani nevím, čím to je. Možná tím, že celý den myslím na milión dalších věcí a tohle mi prostě neukvěje v paměti. Mám z toho strach. Dneska jsem se učila cca. 4 hodiny a stejně si myslím, že to pořád není ono.
Nejlépe se učím, když si vše přepisuji na papír a pak si zvýrazňovači zvýrazním to důležité (aby se mi to lépe pamatovalo). Jedu už brzy ráno. Pak až dodělám nebo nedodělám opravu budu čekat několik hodin na autobus zpět, což jsem fakt šíleně ráda, ale když to dám, tak mi to bude pak nějak jedno.
Nejhorší ale pak teprve přijde. Závěrečky. Fakt mám z toho strach. Měla jsem ho i před těmi 3 měsíci. Ale už se toho tak nebojím, jako v červnu. Fakt jsem si oddychla, když to nevyšlo a já měla 3 měsíce volna.

Me🙋🏻
Untitled

whole article

Jaclyn Hill

14. august 2015 at 10:40 | Christina |  Youtubers
Opět jedna z mých nejoblíbenějších zahraničních youtuberek.

Untitled


whole article

As far as I remember

6. august 2015 at 0:14 | Christina |  Diary or bullshit?
Poslední dobou se mi zase střídají ty moje nálady. Jednou jsem nahoře a jednou dole. Aspoň mi to tak přijde. Chtěla bych toho tolik napsat, ale prostě nevím, čím začít. Za červenec jsem přidala jeden jediný článek, což mě dost mrzí, protože před odjezdem k tátovi mě to i celkem chytlo.

August

Nejdříve bych asi začala tou návštěvou u táty. Nakonec jsem tam přečkala 11 dní. Bude to asi delší článek, protože se z toho musím vypsat. Myslím, že to je ta zásadní věc, co mě poslední dobou tak hodně tíží.

My heart breaks a little

whole article