May 2015

Maybe this is a bullshit but I don't care

28. may 2015 at 21:46 | Christina |  Diary or bullshit?
Tenhle článek píšu hned po tom, co jsem se po dlouhé době vrhla do dílů Upířích Deníků, které jsem doposud neviděla. Je to snad jediný seriál, u kterého brečím, šíleně. Vše, co v něm je, sice není skutečné, ale já se do toho vžiji a hltám to plnými doušky. Nemyslete si o mě, že jsem magor. Jsem jen holka s city a bújnou fantazií.

.
quote
Právě jsem dokončila 6 sérii a jsem fakt šíleně naštvaná, že další bude až za 4 měsíce. Je pravda, že po čase na to vždy zapomenu a nějak se mi na to nechce koukat, ale pak si najdu chvilku a jsem schopná sledovat třeba 10 dílů za sebou. Jo, vím, promrhaný den. Občas je fajn si trošku pobrečet, připadat si šťastná a plná fantazie a přemýšlení. Tohle já v mnoha v seriálech a filmech cítím. Vážně si říkám, jestli nejsem nějaká divná, šílená, nebo tak něco.

❤

whole article

You're not a husband, not a father, just a pig 🎧

27. may 2015 at 17:39 | Christina |  "Christina ♏."
Zdravím))
Tento článek bude zaměřený na mou oblíbenou hudbu. Především chci, aby jste tak nějak přibližně veděli co poslouchám. Poslouchám skoro vše, takže to bude taková všehochuť. Nadpis článku je jeden úryvek z písničky od Papa Roach. Nebudu přidávat vše, protože by toho fakt bylo šíleně moc.


Papa Roach ft. Maria Brink (In This Moment) - Gravity

- K tomuhle není co dodat. PP poslouchám už čtyři roky a nikdy mě neomrzí. Už jsem to psala v nějakých článcích, že i jedno mé tetování patří právě této skupině.


Fall Out Boy - Uma Thurman

- Ty jsem začala poslocuhat nedávno a některé jejich písničky se mi líbí.

whole article

It was already so fucking me

24. may 2015 at 20:43 | Christina |  Diary or bullshit?
Dny tak šíleně utíkaj a já nemám vůbec čas. Ne, to je hloupá výmluva. Jsem líná. Jsem tak zasraně líná dělat tu posranou ročníkovou práci, až se mi z toho chce brečet.
Vůbec nevadí, že to mám mít odevzdané do úterý a že jsem ještě ani nezačala. Kdyby to byl kurva nějakej sloh, tak to mám hotový hned. Jde o odbornou práci s vytvořeným účesem podle předlohy. A aby toho nebylo málo, tak nám to řekli měsíc před odevzdáním a to se prostě nedá stihnout. Už na to fakt nemám. Poslední rok a takhle se to sere a ne jenom škola. Přijde mi, že skoro vše.

Yeah

S L. to dopadlo přesně tak, jak jsem čekala. Prostě jsem asi na něco jinýho a tak to navždycky zůstane. Přinesl mi kytku a já z toho neměla ani radost. Nevím, co to se mnou je. První kytka od chlapa v životě a já to ani neumím ocenit. Dali jsme si pusu a ani v tu chvíli jsem nic necítila. Naposledy jsem něco takovýho cítila minulej rok v únoru. To byl poslední vztah, kdy jsem měla srdce až v krku. Byl to krásnej pocit. Dlouho jsem ho nezažila a už kurva chci, aby mě tohle všechno přešlo a já žila tak, jak bych žít chtěla. Aspoň malinko z toho, co chci.

Untitled

Prostě si jen tak lehnout v náručí a čumět na nějakej upocenej film a bejt v klidu. Nechci toho moc. Někdy teda jo, ale teď by mi vážně stačilo jen tohle a to třeba jen s nějakym dobrym kamarádem, kterýho taky nemám.
Mám v plánu si dát chvilkovou vanu s jednou svíčko a trošku si oddychnout. Vím, že to nezabere, ale aspoň si to budu myslet.
I think a good ending

13. may 2015 at 18:27 | Christina |  Diary or bullshit?
Ve skutečnosti jsem ani nečekala, že budu psát články takhle často, ale stalo se toho poměrně dost za těch pár dní a ráda bych se o ně podělila. Nečekala jsem, že tenhle týden začne tak dobře. Až tedy na včerejšek, který byl poněkud nudný a dnešek taky, ale s pondělkem jsem více než spokojená.


Dnešek jsem se trošku věnovala úpravě blogů a některých tumblr. Popravdě. Nebyla jsem na praxi, protože jsem měla dneska odpolední a vůbec se mi tam nechtělo. Neměla bych už chybět, ale kašlu na to. Občas prostě přijde nálada zůstat doma a vykašlat se na to. Stejně bych tam 7 hodin čuměla a neskutečně se nudila.


whole article

Stupid man's logic

10. may 2015 at 18:03 | Christina |  Diary or bullshit?
Někdy je potřeba napsat takovej ten nasranej článek a trošku se z toho vypsat, protože jedinou možnost vážně nemám. Nesnáším, když někdo nedokáže plnit sliby. Porušovat je, je ještě horší a já jsem akorát tak vytočená. Člověk se těší, že si sedne ke kafi, zapálí si cigáro a kecá s opačným pohlavím.
Jsem neskutečně podrážděná a zklamaná. Konečně může něco vyjít a kvůli posranýmu hokeji se mám asi já zesrat.whole article

Fashion TAG

6. may 2015 at 20:29 | Christina |  Tags
Opět nemám co psát a opět jsem víc jak týden přemýšlela o tom, co bych přidala, protože mi psaní a celkově blog chybí, tak jsem se rozhodla pro nějaký ten TAG. Zrovna tento jsem si půjčila od @thehummingbird. Abych řekla pravdu, tak mě móda jako taková vůbec nezajímá. Prostě nosím to, co se mi líbí a to, v čem se cítím nejlépe.

Jak by jsi popsala svůj styl?

Každý den mám náladu na něco jiného. Většinou jsou to černé legíno - kalhoty, nějaké tričko (mám ráda spíše volnější a elegantní), tílko a na to nějaký volný svetr, mikinu, nebo sako. Boty samozřejmě tenisky. Co se týče těch sak, tak ty přímo miluju. Cítím se v nich vážně dobře. A miluju černou, takže ta v mém šatníku převažuje.

Jaká je nejdražší věc co máš v šatníku?

Tak rozhodně to jsou troje Vansky. Zimní bunda z F&F. Já si na drahé věci nepotrpím, takže mám značkové oblečení, ale ze sekáčů.

Vans

whole article