April 2015

As if it was yesterday babe

23. april 2015 at 18:51 | Christina |  Diary or bullshit?
Jako by to bylo včera, když jsem tě poprvé viděla a na první pohled si mi padl do oka. Už je to 4 roky a já stále vzpomínám.

Je hezké mít v mládí takový menší ,,mužský idol,, a mít z něj vždy motýlky v břiše. Podlomená kolena byly taky součástí a mě bylo tak fajn. Od té doby sem takový pocit už nezažila. Bylo to něco, jako, kdybych potkala někoho, kdo pro mě vždy bude ten, ze kterého jsem byla úplně vedle.

Real love story Delena 😍

Dodnes mě to nepustilo. S tím rozdílem, že už se nestýkáme a ani nepotkáváme. Což je celkem škoda, ale na druhou stranu je to velice dobře. Dokázal mě v těch letech tak poblouznit. Měla jsem z toho velké problémy. Hrozně sem se těšila, až ho uvidím znova a znova a až zase ucítím tu jeho skvělou vůni a jeho neodolatelný hlas.

- everything has changed -

Just a little thing with you

14. april 2015 at 20:12 | Christina |  Diary or bullshit?
Ne, neumřela jsem, ale opět mě přepadla ta nenálada na články. Stalo se toho dost a je celkem na čase to dát jinam, než do mojí hlavy. Přehrává se mi hrozně moc věcí pořád dokola a dokola a přitom to ani nechci. Nejde to ani přehlížet. Sakra. Relativně se mám fajn. Narozeniny probíhaly úplně klasicky jako každej rok. Sešla jsem se s rodinou, se dvěma kamarádkami a to bylo všechno. Můj děda se dost vožral a vyvrátil zábradlí. Po tom všem jsme pak s mamkou a s kamarádkou pokračovaly do oblíbeného baru. Jedním slovem - nuda. Bylo mi úplně jedno, jak svoje narozeniny oslavím, ale vždycky mi tak nějak bylo líto, jak to všechno dopadlo. Dostala jsem plno dárků. Nějaké přidám pod článek.

Watercolor yellow roses vector art

Před víkendem jsem se v úterý, ve čtvrtek a v pátek vysrala na školu. Ve čtvrtek příjel táta. Bylo hezký ho vidět, ale akorát jsem si zkazila víkend.
ze čtrtvka na pátek sem se sešla s L. (ten, se kterým jsem měla jít na večeři, která se stejně nekonala). Opět jsme skončili u piva. Napsala jsem R. (můj ex), co mi doporučuje za podnik. Jak jinak, než ten, kde dělá. S L. jsme tam zašli. Sedli si, pili, povídali si. Prostě klasickej posed v hospodě.

add a caption

whole article