March 2015

Birthday birthday and birthday

29. march 2015 at 21:17 | Christina |  Diary or bullshit?
Ve skutečnosti jsem článek v plánu neměla. Nestalo se toho tak moc, ale občas něco stojí za zmínku.
Tenhle víkend byl celkem fajn. Užila jsem si pár chvil venku na čerstvém vzduchu a připadala jsem si ještě více volná. Čerstvý vzduch mi udělal hodně dobře. Konečně jsem byla chvilku sama venku a dost mi to prospělo.

😊

V pátek jsem pozvala holky na kafe. Skvěle jsme pokecaly. S tou nejlepší jsme si objednaly obrovskou pizzu, koupily dvě Plzně a čuměly na film. Přišla na mě únava a pak už to byl jen takový další klidný pátek. Jako vždycky.
Včera jsem se vydala za prarodiči (bydlí nad městem). Skvěle jsem se prošla. Přálo mi počasí a bylo mi celkově dobře. Hezky jsem se uvolnila. Se sluchátkama v uších jsem kráčela městem a pak už jen obrovským krpálem, který sem skoro neudýchala (ach ti kuřáci).
Pokecala jsem s dědou, upekli jsme si buřty, pili Gambrinus. Super nálada, super prostředí. Prostě super všechno.
Dnešek byl klidnější. Vstávala jsem brzo, dala si snídani a tak dále a tak dále.

(8) A pint Caitlin Ballard tűzte ki a(z) Dream Wedding táblára | Pinterest

whole article

Today inspiration , Kat Von D (Tattoo artist)

24. march 2015 at 21:00 | Christina |  Inspiration
Opět není co psát. Budu se snažit co nejdříve něco napsat.
Moje hodně oblíbená tatérka Kat Von D. O té budeš dnešní ,,today inspiration". Ten, kdo nemá rád tetování, tak se nemusí zapojovat do komentářů. Vyjádřit se můžete, ale odpusťte si komentáře typu, že je to moc a že se to k ženský nehodí, díky.
Pro mě byla a vždy bude velkou inspirací. Miluju její styl oblékání, líčení a celkově všeho. Najít jí můžete taky pod Sephorou. Má svou vlastní značku kosmetiky. Samozřejmě taky na youtube a na instagramu.

*_*

whole article

Photoarticle #2

22. march 2015 at 13:12 | Christina |  "Christina ♏."
Slibovaný článek. Všechny fotky jsou z instagramu. Kdo mě tam nesleduje, může se podívat tady.
Opravdu jsem měla celý víkend volný a jak naschvál sem se šíleně nudila a relaxovala doma. Včera jsem měla hroznou chuť se opít a nestalo se.
Dnes jsem vstala poměrně brzy a mám z toho dobrý pocit. Vždy, když nemusím vstávat, spím dlouho a pak je to na mě celý den vidět.
Změnila jsem design a mám z něho obrovskou radost. Cítím z něj to jaro.

Občas se prostě vzbudíte a máte chuť si vyfotit prdel s růžovýma kalhotkama.


Dáreček k Valentýnu od kamarádky.

whole article

That would be a better life?

20. march 2015 at 20:30 | Christina |  Diary or bullshit?
V předchozích článcích jsem se zmiňovala o situaci doma. Je to o dva články zpět. Někdo si to přečetl, někdo ne. Ten článek pro mě bude znamenat hodně, až si ho po nějakém tom roce přečtu znova. Nadpis článku už Vám může napovědět.
Konečně se stalo. ANO! Z ničeho nic se odstěhoval. Z hodiny na hodinu. V úterý, když jsme s mamkou odešly obě z bytu, využil toho, sbalil si věci, zanechal email a odešel. Přišlo mi to smskou. Nevěřila jsem svým očím. Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Ne kvůli němu. Kvůli sobě. Že by konečně už klidné dny a celkově klidný život?

I don't want to be here

Ano, tak přesně tenhle obrázek mě naprosto před týdnem vystihoval. Nechtěla jsem být doma už ani minutu. Užíralo mě to tu. Hlavně on. Nemohla jsem s ním být v jedné místnosti, ani vědět, že je někde poblíž mě. Byla jsem často i nepříčetná a měla záchvaty vzteku. Rychle jsem se toho zbavila. Jinak to nešlo.
Cítím, že teď už je to o 100% lepší a bude. Cítím, že teď už mám mamku jen pro sebe a vím, že už na sebe budeme mít víc času. Jsem šťastná. Aspoň z tohohle hlediska. Konečně se nám to po tak dlouhé době povedlo a ani to nebolelo. Přišlo to tak z ničeho nic, že se z toho možná ještě teď obě vzpamatováváme. Ale nějak si nedokážu zvyknout na to, že už se můžu pohybovat po celém bytě. Můžu chodit nahá, nemusím si zavírat dveře do pokoje. Prostě naprostý klid.
CÍTÍM SE VOLNĚ!

Natural Bathe | via Tumblr

Tento týden byl nudný a ničím zajímavý. S tím kamarádem jsem nakonec nikde nebyla. Není mu dobře. Jsem z toho docela zklamaná. Vypadalo to, že prostě, že si rozumíme. Najednou je nějaký divný. Třeba je to opravdu tím vyčerpáním. Co já vím.
Tento víkend mám celý volný a vážně nevím, jak s ním mám naložit. Zvykla jsem si na to být v práci a nic si neplánovat. Už mi to přijde, jak kdybych se hrozně nudila. Dokonce i píšu tenhle článek, který jsem měla v plánu až v týdnu. Dnešek jsem trošku prospala a udělala si klidný den. Večer se chystám za mamkou, vyzvednout jí z práce.
Nemám co kouřit a všude už maj zavřeno. Fuck. Vždycky si vzpomenu, až když je pozdě.
Některé roztahováky už mám na cestě. Tunely už mám doma. Pomalu roztahuju a hrozně se na to těším.
Brzy čekejte zase nějaký další ,,photoarticle".

New article

16. march 2015 at 21:25 | Christina |  Diary or bullshit?
V poslední době vůbec nevím o čem psát. Nic zásadního se v mém životě neděje. Dny plynou hrozně rychle. Za chvilku závěrečky a z nich mám asi tak největší strach. Myslím na ně každý den a náladu mám na bodu mrazu. O víkendu práce. Být celý víkend zavřená v kuchyni je hrozně deprimující, ale peníze potřebuju, takže se s tím nějak netrápím.
Domlouvám si nové tetování. Doufám, že bude co nejdřív, protože bude první velké a hrozně se na něj těším.

plugs gauges whatever. tattoos piercings & beauty

Dneska jsem si objednala zlaté tunely 12 mm a roztahovák, tak se na to pomalu dám. Už jsem měla tunel jednou, ale jen v právém uchu. Sundala jsem ho, protože jsem s ním měla problémy. Teď mě to zase chytlo, tak proč do toho nejít znova. Stáhlo se mi to úplně v pořádku. Uvidíme, zda budu chtít ješět větší.

Untitled

Minulý týden mi přišla nová kabelka s třásněmi (fotky dodám později). 5 řetízků za symbolickou cenu mi taky udělaly radost. Dneska hodinky Hello Kitty.
Pátek 13. jsem měla hodně dobrý. Byla jsem s kamarádkou na kafi, běhaly jsme po krámech, stavily jsme se u mé babičky. Kterou jsem ráda viděla, ale bylo na ní vidět, že je jí hůř. Je to hrozné se na ní dívat a vědět, že se její nemoc pomalu blíží.
Večer jsem strávila s kamarádem, se kterým se mi hrozně hezky povídá. Jsem od něj pozvaná na večeři, tak uvidíme. Dnes mi celý den vrtá hlavou, co si mám vzít na sebe. Nejsem na podpatky, ani na žádný šatičky. Budu sama sebou.


Založila jsem si takový sešit, do kterého si sem tam něco napíšu.
Jak jste se měli Vy?

I fuckin love horny things

9. march 2015 at 18:15 | Christina |  Diary or bullshit?
Po chvilkách váhání a mé lenosti, jsem si založila nový tumblr. Dohromady mám tři. Klasickej, kam přidávám každý hovínko, o Papa Roach a ten poslední je jen opravdu pro 18+. Nevim jo, ale jelikož už to za chvilku přijde, už si můžu dovolit zakládat i takový stránky. Pokud budete chtít, koukněte se. Enjoy!


girl
🙆 | via Tumblr

______________________________


A co Vy a Tumblr?

Photoarticle #1

5. march 2015 at 19:21 | Christina |  "Christina ♏."
Když není ani nic co psát, přijdou na řadu fotky.
Mám pro Vás sice připravený ještě jiný článek, ale ten musím ještě pořádně sepsat a najít víc informací.
Už po Vánocích jsem Vám slíbila fotky, co jsem dostala k Vánocům, ale jelikož mám pořád ještě fotky ve starém mobilu a jsem líná si je přendat do nového, tak to asi počká na další článek. Něco málo jsem si vyfotila.


Hrníček Hello Kitty jsem dostala jako předčasný dárek k Vánocům od mamky.


Nádoba, do které si dávám čajové svíčky. Mám ještě jednu nádobu a do té si chci dávat papírky se šťastnými okamžiky. Aspoň něco, co Vám za blbej den udělá dobrou náladu.

whole article