February 2015

I wish I kill you🔪

25. february 2015 at 19:22 | Christina |  Diary or bullshit?
Ráda se vracím ke čtení mých starých článků. Je z nich cítit takový ten skoro bezstarostný život. Problémy nebyly skoro žádné a mě přišlo, že se mi hroutí celý svět.
Právě kvůli starším článkům jsem se rozhodla napsat další. Někdy na to přijde chuť, někdy prostě ne. Nemá cenu přidávat články, které budou o ničem a nebudou bavit. To rozhodně ne. Jenže Vaše komentáře mi tak dokážou zvednout náladu a úplně mě nabudit na další článek. Hrozně mě těší, že mám tolik čtenářů (mluvím obecně, i když jsou tu jen slečny).


whole article

So what's the problem?

17. february 2015 at 22:59 | Christina |  Diary or bullshit?
Moje aktivita je na bodu mrazu. Já vím. Já vím. Já vím. Jenže mám hroznou nechuť psát něco na blog. Je toho sice hodně, ale nemám vůbec žádnou chuť na psaní, na články a na všechno okolo toho. Hlavně všude kam se podívám, jsou tak depresivní články, až je mi z toho na blití.
Chápu. Taky jsem měla ve 14 depky, ale za většinu jsem si mohla sama a teď si říkám, co jsem to byla za krávu. Ale vážně. Jo, taky jsem chtěla šíleně moc hubnout. Ale do prdele.. naučila jsem se být se sebou hodně spokojená a to už jen tak někdo nezmění. Rozhodně si nenechávám špinit svoje ego od ostatních. To je to poslední. Nechci nikoho urážet. Je to vaše věc. Jen už jsem asi vyrostla z těch blogů, kde to všude vypadá jak kdyby byl konec světa. Nebudu psát nějaký ubrečený články. Pro to tu nejsem.


Slibovala jsem články. K těm se nedostalo a asi už ani nedostane. Kdo chce vidět, co mám nového, co si koupím, tak od toho mám instagram a fotím tam každou píčovinu, co mě napadne.

Začala jsem chodit na brigádu. Vydělávám si slušně, akorát moje radost z peněz mě trošku dohání k šílenství. Zakažte mi chodit nakupovat hned v den výplaty. Hlavně ty slevy, mmmm.

Mám mnoho novinek o kterých bych se ráda zmínila až v jiném článku, který tomu bude celý věnovaný. Znamená to pro mě celkem dost.
Tohle berte jako, že jsem pořád tady a že jsem na vás úplně nezanevřela. Jen prostě nemám chuť :)

whole article