January 2015

Christina & her hair

18. january 2015 at 21:03 | Christina |  "Christina ♏."
Dalo by se říct, že i dost očekávaný článek. Spousta z Vás se na něj těší a to mi dělá obrovskou radost. Myslím, že se na úvod nemusím ani moc rozepisovat. Moje vlasy už toho zažily hodně a divím se, že ještě vůbec drží. Od té doby, co jsem nastoupila na střední, tak jsem toho zkusila poměrně dost a teď už se zase vracím k barvě, která mě provázela od 8 třídy až do druháku. Což je docela poměrně dlouhá doba. A důvod je takový, že mi začala chybět. Připadám si v ní asi nejlépe.

Vezmeme to popořádku. Jsem přírodní hodně dlouhovlasá bruneta. Ale jelikož už mě moje nudná barva přestala bavit, tak jsem se na začátku osmičky rozhodla pro modročernou. Hodně lidí mi říkalo, že si tím úplně poseru vlasy a že se jí budu pak těžko zbavovat. Neposlouchala jsem a prostě se obarvila. Na první pohled to byl docela šok. Nebyla jsem na to zvyklá a připadala si dost divně. Když jsem se pak namalovala, hned to vypadalo jinak. Lépe.
Když jsem přišla na střední, vlasy se zkracovaly. Nejdřív to byla celé moje délka (uvidíte na fotkách). Pak jsem se zapojila do soutěže jedné kamarádky a ta mi ostříhala hodně vystříhanou podkovu. Odbarvila mi nějaké části a měla jsem tmavě modrou. Po nějakém čase jsem odbarvila znovu. Na řadu přišla fialová s růžovou. Líbilo se mi to víc než dost. Ale po nějakém čase mě vždy něco omrzí. Obarvila jsem si tedy celou hlavu zpátky na černo. Bylo to i pohodlnější. Stále dobarvovat ty syté barvy je fak na prd. Černá mě bavila do druháku. Pak jsem si nechala odbarvit špičky do ombre (zrzavé). Hodně se mi to líbilo. Asi den jsem přemýšlela, že by to chtělo změnu a tak jsem se rozhodla pro zrz. Protože.. řekněme si narovinu. Z odbarvování černých vlasů vám ani jiná nevznikne. Bylo to dost flekaté. Druhý den jsem si koupila barvu od Palettky (měděnou) a už to vypadalo lépe.
Po čase jsem zkusila výraznější červenou a byla jsem s ní spokojená. Opět mě to přestalo bavit z jediného důvodu.. o červených a fialových odstínech se ví, že se prostě nejvíce vymývají.

Hrozně se mi začaly líbit vlasy Vanessy Hudgens. Teď už to nenosí. Ale měla hnědé vlasy a do toho blond ombre. Jelikož mám podobný střih jako měla ona, rozhodla jsem se pro radikálnější změnu. Spálený konečky mi upadaly a byla jsem z toho docela i nešťastná. Ale věděla jsem jak to dopadne. Necítila jsem se v tom. Znovu jsem se vrátila k červené. Která se samozřejmě vymývala více než předtím. Šílený.
Už mi to dost lezlo na nervy, takže jsem se před Vánoci znova vrátila k černé a cítím se v ní prostě nejlépe.

.
Follow Me! :)
(nádherný kombinace♥)

whole article

Today inspiration , Ruby Rose

13. january 2015 at 17:00 | Christina |  Inspiration
Nádherná ženská. Krásná tvář. Krásná postava. Lesbička. Australská modelka, djka, herečka, televizní moderátorka a je tváří značky Maybelline NY v Austrálii (odtud pochází).
Přišla jsem na ní náhodou. Určitě musíte znát to video s názvem ,,Ruby Rose - Break Free,, (najdete ho na konci článku).

Inferiority Complex | via Tumblr
Inferiority Complex | via Tumblr

whole article

Trošku update

7. january 2015 at 22:24 | Christina
A víte co? Zkoušky mám za sebou. A jak myslíte, že dopadly? Hmmm, skvěle! Uteklo to celkem rychle. S něčím jsem se srala, s něčím moc ne. Něco mi nešlo, něco jo. Nesnáším tohle zkouškový období a to mám před sebou ještě závěrečky. Nic moc. Šíleně se těším. Ironie.
Nakonec jsem tam jela v pondělí s tím, že jsem si nesehnala některé modely a jestli by mi je odložily. Povedlo se. Sice z toho nebyly moc nadšené, ale nakonec mi vyhověly. Do dneška jsem si tak nějak sehnala. Ještě ráno v šatně jsem si sehnala jednu prvačku. Ta mi taky vyhověla, takže super. Nemám z toho dobrý pocit. Jakože ten, že se mi to povedlo super nejvíc dobře. To jsem neměla nikdy. Ale dala jsem to? DALA! A po dnešku už se mi zase vrací ta lepší nálada. Já věděla, že to je jen z těch zkoušek, ale nechtěla jsem si to moc připouštět. Kvůli tomu se svět přece nehroutí.


whole article

New year new fuckin problems

3. january 2015 at 23:33 | Christina |  Diary or bullshit?
Vím, moje aktivita na tomto blogu jde zase do háje. Po pravdě. Neměla jsem vůbec náladu něco psát. Ani toho není tolik. Samej stres a už mě to vážně nebaví. Kdy už přijdou ty lepší dny a budou trvat aspoň o trochu déle? Vážně jsem už dlouho nezažila, že bych se měla super. I z toho chlastu mě začne bolet hlava a vůbec si ten stav neužiju. Co se to sakra stalo. Omlouvám se. Mám nápad na článek. Klasický. Co jsem dostala k Vánocům. Je to klišé, ale aspoň něco.

me everyday. | via Tumblr on We Heart It.

whole article