December 2014

What I like #1

13. december 2014 at 18:20 | Christina |  "Christina ♏."
Ahoj. Opět nemám náladu na psací článek. Nevím čím to je. Nemám ani co psát. Napadl mě článek s tématem, co mám ráda. Vždy se budu zaměřovat na jedno určité téma, určitou módu, apod. Moc Vám děkuji za komentáře, hrozně mě těší! Užijte si článek.

Untitled
www.adancing-queen.blogspot.com

Absolutně miluji cokoliv s třásněmi. Ani nemám důvod proč se mi to líbí. Jsem tím posedlá. Mám doma už 3 kabelky a možná na mě čekají ještě další k Vánocům. Boty takové miluji. Miluji jak to lítá, když uděláte jakkýkoli pohyb. Často si připadám, jak indiánka.

whole article

Where's the fuckin' snow?

7. december 2014 at 21:53 | Christina |  Diary or bullshit?
Vážně. Docela mě unavuje tohle období. Deštivo, nikde žádnej sníh a když už napadl, je zase fuč. Jedna bouračka za sebou a dalších taky za sebou. Slíbila jsem si totiž, že ještě do konce týdne stihnu napsat nějaký článek a jelikož mám roupy, je ten pravej čas.

Instagram: marengystad

Vážně jsem teď nějaká hyperaktivní, ruce mi skáčou po klávesnici jak nikdy. Nemám ani žádné nápady na články a dost mě to mrzí. Teď před Vánoci je dost těžké něco vymyslet. Buď to má jeden blog, nebo druhý. Ani layout nemám nějak vymyšlený. Třeba mě to tenhle týden chytne a nebudu tak unavená.

whole article