October 2014

Třeba už to vyjde

6. october 2014 at 21:33 | Christina |  Diary or bullshit?
především se chci zmínit, že můj návrat už se pomalu blíží a že se do toho pomalu a jistě dostávám. Je to dost náročné vzhledem k tomu, že tablet je na pi*ču telefon je na pi*u, takže na to nemám nervy. Už před měsícem jsem se domlouvala s babičkou, aby si odvezla některé skříňky z mého pokoje. Jenže. Zádrhel jako prase. V jedné komodě mám papíry, pí*oviny ze základky, které si chci nechat na památku (něco jsem ještě dneska vyházela), v druhé věci do školy, zase další pí*oviny a na tom šuplíčky s kosmetikou, stojánek a pár knížek (které stejně nečtu :D). Na jedné skříňce mám Adélu, další kosmetiku a další pí*oviny, takže vážně super zásoby, které po odklizení toho všeho nemám kam dát, ale co bych pro blog a pro simíky neudělala. Na jednu stranu jsem z toho šíleně nadšená a na druhou tam mám bordel jak v p*deli a nemám to kam dát. Televizi a tohle všechno mám na zemi, něco ve skříni a jsem tam jak ve skladu. Ovšem, šílený nadšení mám z mojí nové skříně, která se po měsíci postupně rozkládá a mě to šíleně pije krev. Asi bych už měla přestat s tím pesimismem a brát to s nadhledem, že bude hůř.
Ve škole je to furt stejné, to je celkem téma na nic a už vůbec se mi ho nechce probírat. Je mi z toho na blití. Znáte to. Ale pořád si říkám to staré dobré ,,je to poslední rok, to zvládneš", ale ten je bohužel vždycky nejtěžší.
Nechce se mi psát nějaké dlouhé srdceryvné články o životě, protože teď je to docela na nic a stále čekám na to, až to bude vše hotové a já budu mít klid v duši.
No nic. Jelikož už je celkem pozdě (šíleně brzo vstávám), tak dám cígo a sprchu. Celej den mám chuť na kafe a myslíte si, že jsem si ho dala? No, nedala. Typická Kristýna.
Mějte se zatím hezky a těšte se na první článek zahájení)))

THE VAMPIRE DIARIES
I
:D

whole article