August 2014

Ať žije skvělá ironie

31. august 2014 at 23:08 | Christina |  Diary or bullshit?
myslím, že do školy už jsem připravená. Teda po stránce toho, že jsem si dala vanu. Po stránce psychiky 50 na 50. Věci jsou ve skříni a řekly mi, že ráno budou ready, takže jsem šíleně nadšená z toho, že chtěj ven až ráno. Stop ironie. Pocity mám hodně smíšený, protože nevím, co mám od toho prvního dne čekat, ještě když je praxe. Ale zase si říkam, máš před sebou poslední rok, to musíš dát a když do toho třeba přidám tak dlouho zapomenuté blogování, bude líp a ze všeho se budu pomalu ale jistě vypisovat a snad mi i vy (kteří tu nejste) pomůžete v komentářích, a tak dále. Nechci se k tomuhle dostávat, protože v každém článku, který jsem psala po dlouhé době, jsem se o tom zmiňovala.A rozhodně si nechci hledat čtenáře. Rozhodně na můj blog nenarazí někdo jen tak. Přišla mi škoda tenhle blog nechat jen tak, nebo ho dokonce smazat, protože už ho mám 3 roky a má svou vlastní historii a hrozně mē baví si číst mé staré články. Ráda vzpomínám na ty časy. Teď mi přijde, že byly takové bezstarostné a já si ze všeho dělala jen moc velkou hlavu a že teď je vše o hodně důležitější a intenzivnější. Myslím, že se do toho opřu, přišla bych o hodně, kdybych se ma to úplně vysrala.

Přeji vám úspěšný první den v novém školním roce. Ať už nastupujete na střední, nebo jste na základce. Já na ty časy vzpomínám nejraději, tak si to užijte.

Vrátit se zpátky a začít poněkud jinak

30. august 2014 at 23:29 | Christina |  Diary or bullshit?
ahoj,
dlouhou dobu přemýšlím, že napíšu článek, nějaký smysuplný. Je toho moc a nebaví mě to psát. Proto asi nový začátek. Bude mi trvat hodně dlouho, než se do toho zase dostanu, než budu mít chuť psát a zvyknu si na to jako před lety. Užívám si poslední den, co můžu být ještě dlouho vzhůru a něco málo udělat. Cením si, že je zítra neděle a já jí můžu prakticky celou prospat. Jsem fakt šíleně nadšená z toho, že začínáme praxí. Uvidím tam ten jeden feťáckej xicht a budu se modlit ať mě po cestě domů radši přejede auto, ať tam nemusím druhej den jít. Sakra. Tak hrozně to uteklo. Bylo co dělat, to je tím. Hodil by se mi tablet. Mohla bych něco sepisovat a bejt jakoby furt k dispozici. Nic. Dneska už mě to nebaví. Každopádně bych se ráda dostala k seznamu věcí, který chci udělat. Nejsou to žádný píčoviny ale. Jdu si dát cigáro a hodim vám pod článek nějaké fotky.

Untitled
Check out my account ♡ | via Tumblr