February 2014

12 / 2 / 2014 Vyli* mi p*del zku*venej Valentýne

12. february 2014 at 19:35 | Christina |  Diary or bullshit?
nadpisu článku bych si vůbec nevšímala. To já jen tak, ze zvyku. Úplně se těším až se půjdu podívat do města. Uvidím všude srdíčka, růžičky, medvídky, bonbónky, reklamy na šťastný páry a řeknu si "hm, jeb jeb na to". Má tohle cenu? K čemu to je? K hovnu. Nemám slov. Nejsem nasraná, nejsem vůbec podrážděná nebo něco takovýho, ale každej rok na mě tohle padne. Tohle nadávání kvůli americkýmu svátku. A taky jsou toho plný blogy. Články, články, články - valentýn, valentýn, valentýn. FUCK. Nezajímá mě to.

Be Fit, Be Inspirational! | via Tumblr
Blah


11/ 2/ 2014 Nikdy není pozdě začít

11. february 2014 at 18:06 | Christina
Už dva dny jsem v naprostém rozmýšlení o jedné dost podstatné věci. I přes mou velkou nečinnost na tomto blogu si myslím, že je to dost podstatná informace. Tento blog fungoval, fungoval skvěle a já se sem ráda vracím, i přes ty moje příchody a odchody.
Tohle je pro mě dost důležitá věc nad kterou opravdu hluboce rozmýšlím.
Jelikož vím, ale doufám, že to tak nebude, tohle nevydržím až do konce a určitě skončím s tím, že budu spokojená jen s maličkostí.
Jde o to, že chci shodit nějaké to kilo, začít tak nějak trošku cvičit a nabrat více sebevědomí, která mám, ale špetka mi ho chybí.
Nejde o to, že bych byla nějaká extra, vy víte, ale nejsem spokojená. Tolik si chci zpevnit stehna, zadeček, bříško, ale taky se chci naučit jíst zdravě. Naučit se jíst hodně zeleniny, ovoce, pít hodně čaje, pít hodně kávy. Prostě jíst například rýží se zeleninou. Tohle já neumím.
Chci se to naučit! Prostě chci!
Jelikož si tento článek vlastně dělám jen pro sebe, přidám sem i pár thinspo.
Vím, že dokážu začít správě. Vím, že se mi to aspoň trošku podaří. Mám pevnou vůli. Věřím si.

Start: až si sepíšu všechny potraviny, co si koupím.

Breakfast
A body like this would be perfect
xx
Nunca dejes de luchar por que tu quieres!


Today inspiration , stocking

11. february 2014 at 18:00 | Christina |  Inspiration

I'll Make You an Offer You Can't Refuse | via Tumblr
whole article

Miley Cyrus

11. february 2014 at 17:56 | Christina |  Inspiration
ahoj , dnešní článek bude o celebritě, která je poslední dobou pod palbou kritiky. Mnohým z vás, ze světa, z youtube, z fanoušků a haterů se jejíí nová image nelíbí. Nechápu to. Sice se Miley v hodně věcech změnila, ale pořád je to ta "Miley". Lidé si prostě nemohou připustit, že už není ta sladká "Hannah Montana" před pár lety. Její rozhodnutí, její věc.

Untitled
-▲ | via Facebook
fucking perfect

whole article