28 / 5 / 2013

28. may 2013 at 17:34 | Christina |  Old articles
hell yeah,))
mrzí mě, že jsem na články tolik kašlala. Je toho moc. Možná to zní jako výmluva. Není. Tak ráda bych občas na blog napsala, ale není chuť a ani nálada. To už jste asi slyšeli. Pravdou je, že můj blog utichl a nikdo sem nechodí. To bude asi ta nechuť sem vůbec něco psát. Protože ty komentáře co sem tu každý den měla mi tak zvedly náladu, ale teď už se to moc čekat nedá. Přesto jsem se rozhodla sepsat nějaké novinky, změnit vzhled blogu a trošku to překopat. Rozhodně nečekejte články každý den. Tak jednou za týden.

Large

ehm, ehm. Spousta novinek? Chci to vše shrnout. Nechci mít nějaké dlouhé slohy. Nemá to cenu. Za prvé si myslím, že už lidi nebaví číst dlouhé články. Spíš stručné a aby se k tomu dalo vyjádřit, aniž by jste si půlku článku nečetli znova.

otvor článok bijááč

Large

moji milí zlatí, LETÍM DO USA. Tak na 99.9 %. Ano. Zkoušky mám za sebou, ještě mi zbývá malinko dopilovat školu. určitě si pamatujete jak jsem psala, že mi Marek odletěl do USA. Letím za ním. Hned 7.7. Řekla jsem si, že by nebylo na škodu tady v ČR ještě týden zůstat. Rozloučit se s lidmi, s rodinou, s naší krásnou vlastí. Pak se vrátím s ním zpátky do ČR. Neumíte si představit jak se na něj těším. I když byly nějaké neshody a spousta rozchodů, ale i tak to držíme a ještě chvilku budeme muset. Netěším se na tu Ameriku, těším se na něj!

Large

další super novinka. Mám podkovu. Podkova nepodkova, něco tam je. Mám to vepředu dlouhé a vzádu mega krátké. Dřív jsem to měla modré, teď to mám růžové a fialové, viz. fotka. Píchla jsem si pierc do nosu, který už nemám. Na zkoušky jsem si musela pierc sundat a zarostl mi, protože jsem ho neměla moc dlouho. Teď jsem bez pieců, jen ty uši mi zbyli.

Large

asi to fakt nechám na příště. Nějak mě to psaní přešlo a jsem z toho nějaká unavená. Uvidíme jaký výplod ze mě vypadne příště. Nechte se překvapit))

 


Comments

1 stock futures tips stock futures tips | Email | Web | 11. june 2013 at 13:30 | React

Useful information shared..I am very happy to read this article..Thanks for giving us nice info. Fantastic walk-through. I appreciate this post.

2 Nifty Futures Tips Nifty Futures Tips | Email | Web | 11. june 2013 at 13:31 | React

Good work…unique site and interesting too… keep it up…looking forward for more updates.i was really impressed by your blog please keep on sharing such blog.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.