5 / 3 / 2013

5. march 2013 at 18:42 | Christina |  Old articles
ahooooj)))
Tumblr_m96kxfyecy1rolzoro1_500_large

leave many comments?

Konečně nový článek po takové době, říkáte si. Na blog není čas, ani nálada. Mám spoustu novinek a jelikož je jich fakt dost, tím víc se mi do psaní nechce. Stačilo by ho napsat je v bodech, ale to se mi moc nechce. Můj blog už stojí za ho*no. Vys*ala jsem se na něj. Nemám moc důvodů se k němu vracet. Snad jen proto abych se vypsala, protože se mi tímto způsobem vždy ulevilo. Ono to jednou přijde, ale ne dnes, ani tento týden. Tento týden pěkně dochodím praxi a pak pěkně týden volníčko. Tak snad bych vám mohla popsat aspoň něco v bodech, přidat nějaké fotky a podělit se o novinky, taky v bodech. Slibuji, že co každý bod, to článek. Další týden se do toho pustím, to bude času dost. Už mě nemá co zaneprázďnovat, snad jen ta pos*aná škola.

Tumblr_mj2percria1qgwqw9o1_500_large
Tumblr_mg18mnxr7n1rs58s9o1_500_large

- miláček mi odletěl do Ameriky. Pro malé vysvětlení, můj Marek. Psala jsem o něm v nějakých článcích. Za tu dobu co jsem nepřidala článek jsem se s ním dost sblížila, ale než jsme náš vztah pořádně rozjeli, odletěl na 8 měsíců do Ameriky. Scházím se s ním už dlouho dobu, ale až teď sem se s ním dala dohromady. Byla jsem s ním na letišti, slzy tekly proudem a tečou i dnes (: chce mi tam koupit notebook, abych měla webku a mohla si s ním volat přes skype, protože na tomhle notebooku záhadně není. Miluji tě ♥


takhle mě má brouček na tapetě (: ♥
- už mám jen jeden piercing v puse (: sundala jsem ho proto, protože se Markovi víc líbím takhle a mě to i víc vyhovuje, takže i já jsem spokojená.

- mám nový domov, ale to už jsem asi psala. Skoro kompletní pokoj. Ještě jiný koberec a dekorace (:

282989_572430336106866_1725831046_n_large

úžasná postel

- nebaví mě škola. Jak dopadlo moje vysvědčení? Nebudu se tím chlubit, je to katastrofa. Ale mám 20 neomluvených chodin a důtku ředitele. Takhle se chodí do školy, berte si ze mě příklad. Asi jsem si vybrala špatně.

- často mě kontaktuje Tomáše. Ten bývalý, 27 chlap. V neděli mi volal jestli nechci někam v týdnu jít, já mu jen řekla, že se mu ozvu. Popravdě. Nechci s ním nikam jít, ani s ním už navazovat kontakt.


- začala jsem brát antikoncepci. A taky jí rychle zase vysadím. Marek je pryč tak na co jí budu brát. Hodně lidí mi řeklo, že jsem po ní zhubla, ale nevím co je na tom pravdy. Teď mi ale není k ničemu. 8 měsíců bez sexu, to si asi užiju (:

- koupila jsem si clip-iny. Už se to bez těch vlasů nedalo vydržet. Tak mi chyběly, že jsem si je prostě musela pořídit. Sice nejsou moje, ale ta představ mých vlasů tam je.

Novinek je spoustu, ale nejsou až tak důležité abych se s nimi vypisovala. Spíše je to vše při starém. Akorát s tou školou je to bída. Vánoce mi neudělaly radost, protože už to neberu tak jako dříve, což je pochopitelné. Už mi to nepřijde tak kouzelné jako kdysi a to mi dáte za pravdu určitě všichni. Takže jsem je jakž takž přežila. Hned v po Vánocích, v úterý jsem jela na diskotéku. Nic moc. Pak už jsou jen události, které ani nestojí za to psát. Jak píšu. Řekla bych, že je vše při starém. Když si ještě na něco vzpomenu, tak to sem napíšu (:
 


Comments

1 Nife Love Nife Love | Web | 14. march 2013 at 16:08 | React

Jsem tak ráda, že ses ozvala !!!! Hned mám lepší den po přečtení tohoto článku :). Ach jo... Těch 8 měsíců je teda strašných -_-. Ale to zvládnete obá dvá ;) !!! Je nádherný, že tě má na tapetě. I já měla jednou takový neuvěřitelný motýlky, když jsem sebe spatřila na přítelové tapetě na mobilu ^^ ... Ty Tvé fotky jsou krásné, ostatně jako vždy :) ^^ !!! Na té s Mončou vypadáte jako sestry :) !!!!
To tričko s panem Mansonem chci taky >_< !!!!
Měj se krásně,
papa :*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.