justfuuuuuuuuuuuuuuckyouuu!

26. october 2012 at 0:21 | Christina |  Old articles
Moje nálada se dá vystihnout dvěma slovy. Na hovno. Momentálně cítím zklamání, zkažení a nasrání. Mohu tomu tak říkat? Ano! Mám náladu si vylejt srdce. Jak jinak, než na blog. To je jediný co můžu udělat. Jediný, kde to všechno můžu ze sebe dostat pořádně ven. A já vím, že se mu potom udělá o trochu líp. Jo a ještě dvě slova. Je mi hrozně. Chci, aby to bylo vše jinak, aby to bylo vše OK. Možná mám smůlu, možná je to osud, možná už je to naposledy a už se to nebude opakovat. Pro mě je to problém, nevím, jak to bere ta druhá půlka. Třeba je ta druhá půlka šťastá, že ze mě dělá totální píču. Třeba je to tak. Nechci si nic nalhávat. To už dělat nechci, ani pochybovat. Nevyznám se v sobě, zvlášt v těhlech chvílích, zasranejch, podělanejch, spíčenejch chvílích. Odbočím. Omluvte vulgární vyjadřování, ale mám v píči (každej správnej swag má v píči, ne?)

Tumblr_mcgvmewks01ru8z5go1_500_large

Když už bych se konečně dočkala.. jo, dočkala. Po dvou týdnech abych se vůbec dočkala. To je jedno. Prostě. Popořádku. Pořádně. Po dvou tejdnech (skoro) jsem se měla vidět s Tomášem, ale jaksi jsem se nedočkala a jeho slova? Když jsi to vydržela doteď, tak to vydržíš ještě jeden den. Faaaaaaak. Za tuhle větu bych mu prokopla hlavu a ještě mu do ní narvala kulku, svou vlastní rukou! Klid, eehm. Jsem poněkud rozčílená, dost, dost, dost.. nemá to cenu se rozčilovat, co si budu dělat vrásky. Víte to jsou ty hovory kdy mi řekne, že dneska to ještě nejde, přijď zítra, zavolám ti. Pěkný hovno. Větě zavolám ti nevěřim. Větě, uvidíme se zítra, nevěřim. Větě mám tě rád, nevěřim. Kurva, tak snad jednou do prdele když mi řekne "miluju tě", tak mi potom nebude řikat, že mě má rád, ne? Kurva, do píči. Jsem zase nasraná a to jenom kvůli napsanejm věcem. Jsem zvědavá jestli ten článek dodělám a dostanu se k podstatě věci. Tak teda. Volal mi, řek mi, že jede dneska na sraz s klukama na Dobříš. To byla další pálka. Sraz s klukama, ve čtvrtek, na Dobříší? Když školu dělal v Sedlčanech a ve čtvrtek kdy se jde druhej den do práce? Nechápu, nepochopim a chápat ani nechci, ale to je jedno. Prostě už tohle je divný a Tomášek si asi myslí, že jsem úplně blbá a nedojde mi to. Volala jsem mu tedy znovu. Působila jsem trošku arogantněji a odpovídala hmm, hmm, hmm, hmmmmm. A co jako.. co mě ještě víc vytočilo bylo, že asi desetkrát za ten hovor to mě zopakoval. To mě tak nasralo, že jsem byla ještě víc arogantnější a už sem na to srala.. kluk nekluk, můj samozřejmě, byla jsem hnusná a chtěla dělat naschvály. S větou, že se jdu vožrat jsem ho poněkud namíchla a on mi jen řekl, ať mu nedělám naschvály.. ale co mě nasralo.. řekl to s klidem. Asi je nad věcí. Já se kvůli tomu vždycky probourávám zdí a on je zřejmě v klidu. Jestli to zejtra vyjde, sprcám ho jak malýho kluka. Mám toho dost. Nemám pevný nervy a moje výbušnost asi nabírá sil, takže ať se těší. Nejdřív to začnu probírat normálně, ale pak chci vybouchnout. Když to bude hodně zlý, obrátim se a půjdu domů. Počítám, že to bude naše první válka.. jak tomu říkám já. Nenechám si srát na hlavu a už vůbec ne od někoho, kdo si myslí, že jsem absolutně blbá. To si teda myslím já, nevím, jak je to doopravdy. Jedno vím jistě, musí mi lhát, protože to už neni možný. Za tu dobu co jsme spolu, takovejch výmluv.. jen jsem to v článcích nepsala, protože jsem si nalhávala, že je to vžy v pohodě a nemáme žádný problémy, ale jak vidíte.. došly mi všechny síly a já to začnu řešit. Třeba to skončí špatně.. třeba to tak nechci. I ten rozhovor, i po tom bych si ulevila.


shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit


moje momentální největší radost je, že jí můžu vůbec vidět. Jakou má vždycky radost když mě vidí (: je to ňuňačice <3

 


Comments

1 Infinity Infinity | Email | Web | 26. october 2012 at 11:26 | React

On si nezaslouží nic jinýho než abys ho pořádně seřvala! Držím ti palce. :*

2 tajomna tajomna | Web | 26. october 2012 at 19:00 | React

nádych,výdych, nádych a poriadnee doňho. mám podobnú povahu ako ty,aspoň v tomto(aj ked m§j si to nezaslúži :/
...nech sa naučí čo je dobré a čo nie!

3 Yuurii Yuurii | Web | 26. october 2012 at 21:24 | React

wtf? fakt tohle je nechutně hnusný. seřvat, nešetřit a vyřešit.
a pokud bude mít nějaký kecy na tebe, tak jdi domů. bude to to nejlepší, nestojí ti za trápení. nesmíš si nechat srát na hlavu jak jsi napsala :)) zatím buď klidná a pokud bude z tebe dělat debila a lhát, tak teprve vybuchni. třeba na to přijde, že nejsi jen jeho loutka co se mu bude přizpůsobovat! ;)

4 Alia Alia | Web | 27. october 2012 at 18:18 | React

Nemám ráda takové ty hry na kočku a myš, tahání za provázky a podobné záležitosti, kdy je jedna půlka vždy o krok dozadu, nebo aspoň to ji nutí cítit druhá strana. Nejlepší je prostě si vyložit všechny karty na stůl, hlavně v takovém případě. Jen je to zas složitější, než se zdá.
Ale teda, držím ti - vám - palce, ať se to vyřeší.

5 Meme Meme | Web | 27. october 2012 at 19:29 | React

..zhluboka dýchej prosímtě.
je zajímavý, že i naštvaná píšeš pořád dobře.Jo a dvě slova jsou pořád jen dvě. ,,Je mi hrozně." jsou tři..:)
Je to jen kluk. Kluci jsou takový, ne všichni, ale asi většina, jak to tak vypadá. Víš kolik jich na světě je? Spoustu. :))

6 Bow Bow | Web | 27. october 2012 at 23:10 | React

Ty seš tak hezka :) Ser na nej..:/ Jako věta.."Vydržela si to 14 dní vydržíš to i den navíc" by mě prostě tak nasrala..:/ Vůbec se ti nedivim, jak ses zachovala..Chapu tě a doufám, že se i přesto všechno budeš těšit o víkendu domů, kdy si užiješ trochu klidu :) Tvoje články čtu pravidelně, jen nekomentuju..:) A držim ti palce!! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.