October 2012

28 / 10 / 2012

28. october 2012 at 15:18 | Christina |  Old articles
I'm so free, free and more freeeeeeeeeee!
406909_505576452794677_566126670_n_large
Tumblr_m8wwbq9kae1re5i4mo1_500_large

aneb článek v bodech. Jsem celkem překvapená, že se mám navzdory všemu dobře (:

yeaaaaaaaaaaaaaah

justfuuuuuuuuuuuuuuckyouuu!

26. october 2012 at 0:21 | Christina |  Old articles
Moje nálada se dá vystihnout dvěma slovy. Na hovno. Momentálně cítím zklamání, zkažení a nasrání. Mohu tomu tak říkat? Ano! Mám náladu si vylejt srdce. Jak jinak, než na blog. To je jediný co můžu udělat. Jediný, kde to všechno můžu ze sebe dostat pořádně ven. A já vím, že se mu potom udělá o trochu líp. Jo a ještě dvě slova. Je mi hrozně. Chci, aby to bylo vše jinak, aby to bylo vše OK. Možná mám smůlu, možná je to osud, možná už je to naposledy a už se to nebude opakovat. Pro mě je to problém, nevím, jak to bere ta druhá půlka. Třeba je ta druhá půlka šťastá, že ze mě dělá totální píču. Třeba je to tak. Nechci si nic nalhávat. To už dělat nechci, ani pochybovat. Nevyznám se v sobě, zvlášt v těhlech chvílích, zasranejch, podělanejch, spíčenejch chvílích. Odbočím. Omluvte vulgární vyjadřování, ale mám v píči (každej správnej swag má v píči, ne?)

Tumblr_mcgvmewks01ru8z5go1_500_large

Když už bych se konečně dočkala.. jo, dočkala. Po dvou týdnech abych se vůbec dočkala. To je jedno. Prostě. Popořádku. Pořádně. Po dvou tejdnech (skoro) jsem se měla vidět s Tomášem, ale jaksi jsem se nedočkala a jeho slova? Když jsi to vydržela doteď, tak to vydržíš ještě jeden den. Faaaaaaak. Za tuhle větu bych mu prokopla hlavu a ještě mu do ní narvala kulku, svou vlastní rukou! Klid, eehm. Jsem poněkud rozčílená, dost, dost, dost.. nemá to cenu se rozčilovat, co si budu dělat vrásky. Víte to jsou ty hovory kdy mi řekne, že dneska to ještě nejde, přijď zítra, zavolám ti. Pěkný hovno. Větě zavolám ti nevěřim. Větě, uvidíme se zítra, nevěřim. Větě mám tě rád, nevěřim. Kurva, tak snad jednou do prdele když mi řekne "miluju tě", tak mi potom nebude řikat, že mě má rád, ne? Kurva, do píči. Jsem zase nasraná a to jenom kvůli napsanejm věcem. Jsem zvědavá jestli ten článek dodělám a dostanu se k podstatě věci. Tak teda. Volal mi, řek mi, že jede dneska na sraz s klukama na Dobříš. To byla další pálka. Sraz s klukama, ve čtvrtek, na Dobříší? Když školu dělal v Sedlčanech a ve čtvrtek kdy se jde druhej den do práce? Nechápu, nepochopim a chápat ani nechci, ale to je jedno. Prostě už tohle je divný a Tomášek si asi myslí, že jsem úplně blbá a nedojde mi to. Volala jsem mu tedy znovu. Působila jsem trošku arogantněji a odpovídala hmm, hmm, hmm, hmmmmm. A co jako.. co mě ještě víc vytočilo bylo, že asi desetkrát za ten hovor to mě zopakoval. To mě tak nasralo, že jsem byla ještě víc arogantnější a už sem na to srala.. kluk nekluk, můj samozřejmě, byla jsem hnusná a chtěla dělat naschvály. S větou, že se jdu vožrat jsem ho poněkud namíchla a on mi jen řekl, ať mu nedělám naschvály.. ale co mě nasralo.. řekl to s klidem. Asi je nad věcí. Já se kvůli tomu vždycky probourávám zdí a on je zřejmě v klidu. Jestli to zejtra vyjde, sprcám ho jak malýho kluka. Mám toho dost. Nemám pevný nervy a moje výbušnost asi nabírá sil, takže ať se těší. Nejdřív to začnu probírat normálně, ale pak chci vybouchnout. Když to bude hodně zlý, obrátim se a půjdu domů. Počítám, že to bude naše první válka.. jak tomu říkám já. Nenechám si srát na hlavu a už vůbec ne od někoho, kdo si myslí, že jsem absolutně blbá. To si teda myslím já, nevím, jak je to doopravdy. Jedno vím jistě, musí mi lhát, protože to už neni možný. Za tu dobu co jsme spolu, takovejch výmluv.. jen jsem to v článcích nepsala, protože jsem si nalhávala, že je to vžy v pohodě a nemáme žádný problémy, ale jak vidíte.. došly mi všechny síly a já to začnu řešit. Třeba to skončí špatně.. třeba to tak nechci. I ten rozhovor, i po tom bych si ulevila.


shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

17 / 10 / 2012

17. october 2012 at 22:28 | Christina |  Old articles
Každý článek, který začínám psát vlastně nevím o čem bude. Je to složité. Už nepíši články tak často jako dříve, už v tom přestávám mít "talent". Ne příliš času udělá hodně. Škola velmi pracuje na mojí energii, a tak piji více coly, více kafe, více enerdžáku. Hlavně o víkendu, kdy mám čas. Jen abych vydržela dlouho beze spánku, piji colu. Ta jediná mě udrží na nohou. Nedělám to pro někoho, dělám to pro sebe. Baví mě oddychová práce po náročném týdnu praxe / školy. Jsem za barem. Obsluhuji, nalývám panáky, točím piva... prostě to, co se má v hospodě dělat. Z toho vyplývá, že ani o víkendu si moc neodpočinu, ani tolik nepospím, protože většinou s broučkem chodíme spát po půlnoci. Minulý víkend jsme chodili spát po páté hodině ráno. Přijel Dominik s Mončou z Plzně, museli jsme si to společně užít. Dominika a Monču moc neznám, ale je s nimi sranda a do té čtvrté hodiny mi to vůbe nevadí, že tam ještě sedíme. Potom na mě přijde u mě známá únavá a nedostatek spánku. Chce to trošku naplánovat. Spánek je potřeba.

422471_3622892654964_2054276383_n_large
Tumblr_mbjvedqv9m1r82mbko1_500_large
94012710941370180_hepbbiql_c_large
560497_410402965694112_1441719644_n_large


otvor článok

1 / 10 / 2012

1. october 2012 at 18:13 | Christina |  Old articles
hey, chce to pořádný článek. Mám chvilku času. Snad to bude "konečně" pořádný článek. Jelikož byl pátek volný, tak jsem toho patřičně využila a hned ve čtvrtek večer jsem vyrazila za broučkem. Super dlouhý únavný večer, ale po odchodu všech lidí jsme si udělali čas pro sebe. Brouček mi koupil nové spodní prádlo. Samozřejmě jen takové, které si budu brát jen pro naše volné chvilky. Je to červená saténová košilka nad kalhotky, takže pěkné a hodně rajcovní. Akorát se netrefil do velikosti podprsenky, takže je mi to trošku malé, ale to nevadí. Na tohle to stačí.


přemýšlím, že se konečně rozepíšu o našich milostných chvilkách, ale přijde mi to jako dost intimní věc, tak nevím zda se mám do toho pustit. Asi je v takových útlých zkratkách. V trošku přiopilém stavu jsem se převlékla do určeného "obleku", vzala jsem si krajkové, kraťáskové kalhotky a šla jsem se mu ukázat. Mohl na mě oči nechat. Začal si mě fotit, ze začátku jsem to odmítala, ale po mém souhlasu fotek jsme jich pár udělali. No, nic moc. Ale jemu se líbí. Sedla jsem si na stůl, samozřejmě jen proto abych ho vyprovokovala)) chichí. Prišel ke mě, líbali jsme se, lehla jsem si, svlíknul mi kalhotky a už se "jelo") Dál to popisovat nebudu. Dokážete si to aspoň trošku představit. V pátek jsem musela domů. Jeho rodiče se pohádali, takže mě radši poslal domů, v sobotu jsem se tam zase vydala. Zbytek víkendu byl asi nejhorší za tu dobu, co chodím do školy a vídáme se jen o víkendech. Nudné, už jen kvůli počasí a nějaká divná nálada, takže celkově vše jsem brala z divného pohledu. Snad to tento víkend bude o hodně lepší,)))

i love sex