9 / 8 / 2012

9. august 2012 at 17:58 | Christina |  Old articles
takový ten krásný smutek. Je mi smutno. Předchozí článek jsem smazala, byl o hovně. A vlastně, přepadla mě nálada. Abych se vrátila k začáku článku - je mi smutno, je mi skvěle, takhle se to u mě mění neustále. Dnes jsem celý den doma a ani nijak netoužím po tom jít se někam projít. Už dlouho přemýšlím, že napíšu článek dlouhý tak, aby stačil. Je toho opravdu hodně, nějak to sesmolím.. třeba bude taky na píču.

minulou neděli jsem se nachystala k Tomášovi. S tím, že tam budu z neděle na pondělí. Nakonec jsem tam strávila celý týden. Konečně jsem vypadla z bytu a mohla se soutředit i na něco jiného. N* mě má radši, víc mě bere a říká mi Kristýnko :). S Š* si rozumím, je sice o 5 let mladší, ale má rozum dospělého člověka. S Tomášovou mamkou se mám taky za dobře, ale s jeho tátou jsem si ještě nějak nepokecala. S Tomášem se mám po dlouhé době zase krásně a plně si to užívám. Cítím, že to nebude jen takové měsíční chození, ale že to bude delší, delší a delší. Má rozum, je dospělý. Ovšem to o sobě říct já nemůžu. Rozumná jsem, ale dospělá ne.

problémy, které jsme spolu měli jsme zahnali do kouta a jde nám to jedna radost. Po tom si dáme vždy cígo, povídáme si, pusinkujeme se... je to krásný!

v úterý jsem k němu vzala mamku. Seznámili se. Povídali si, měli si co říct a tak celkově.. rozuměli si a doufám, že si i padli do oka a máma mi ho konečně schválí. Je o tolik starší než já, ale to už zřejmě hodila za hlavu.

dál než měsíc byla naše akademie. Společně jsme to zvládli a užili si to. Všichni se zapojili dokonale a mohli jsme si říct, že jsme to opravdu zvládli. Zkoušky byly náročné, ale samotné vystoupení stálo za to. Měla jsem bílo-černé šaty.

a čím bych to završila? No... až na pár vyjímek jsem furt někde pryč a nepobydu doma, nebaví mě sedět na prdeli a nudit se. Dneska je asi můj den. Jsem často s Tomášem a užívám si to. Jen se modlím aby ty prázdniny neskončily tak rychle.


whole article / xoxo , CHM


 


Comments

1 Overdose Doll Overdose Doll | Web | 14. august 2012 at 17:45 | React

Ty jsi snad čím dál krásnější ^^

Jsem ráda, že si spolu rozumíte. Doufám, že vám to dlouho vydrží! :)

2 Denisa Denisa | Web | 16. august 2012 at 21:25 | React

Ahoj Kristýnka :) Len som ti chcela dať vedieť, že som zase začala blogovať, tak ak chceš, tak sa prídi ku mne pozrieť. Ako tak čítam tvoj blog, tak vidím, že si sťastnejšia a prajem ti to veľmi :) PS. máš krásne fotky, za ten zhruba rok čo sa poznáme,, tak si sa uuplne zmenila, čím ďalej si krajšia :)

3 Nife Love Nife Love | Web | 22. august 2012 at 18:03 | React

Ty fotky jsou opravdu moc krásné <3 :3... To líčení ti nehorázně moc sluší ! Připomínáš mi tu Kat Von D, ale přesto sis tam zachovala svoji originalitu. Vážně krása :) !

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.