August 2012

Šílenost v krvi [část druhá]

14. august 2012 at 19:19 | Christina Massacre |  Old articles
tento díl je napsaný už delší dobu a jelikož nemám nic nového na přidání, přidávám další díl povídky. Nechystám se psát pokračování, ale pokud na to bude chuť a čas určitě se do toho zase pustím.

Rychlým pohybem ruky jsem se natáhl pro kleště. Začal jsem se přibližovat k jejímu obličeji a pomalu jsem ji začínal otevírat ústa. Ona se bránila, ale nademnou větší sílu bohužel neměla. Z otevřenených úst jsem vytáhl její jazyk, pevně jsem chytl kleště. Uštípl jsem jí špičku jazyku, velkou špičku. Křičela tak moc, že jsem si i chvilkami myslel, že to někdo slyšel. Nebál jsem se, že to její křičení přeruší mojí práci, spíš jsem se bál, že to dál nevydrží. Chtěl jsem víc, mnohem víc.

V dílně už nebylo nic, vzal jsem všechno, co by bylo až téměř dokonalé pro mučení. Dobrá, podíval jsem se do krabice, kde jsem měl už trošku lepší předměty. Z krabice jsem vyndal krabičku s jehlami, ostrými a špičatými jehlami. Začal jsem se k ní opět přibližovat, klepala se a polykala krev. Vzal jsem jednu z jehel, vyhrnul jsem jí sukni o trochu víc a začal vykonávat svou práci. Jehly jsem jí zapichoval silou do stehen a lýtek. Vytékalo z ní mnoho krve, ale přesto jsem chtěl víc. Nezmohla se na jediné slovo, byla už tak slabá, že už jsem opravdu myslel, že to nevydrží.

whole article / xoxo , CHM

9 / 8 / 2012

9. august 2012 at 17:58 | Christina |  Old articles
takový ten krásný smutek. Je mi smutno. Předchozí článek jsem smazala, byl o hovně. A vlastně, přepadla mě nálada. Abych se vrátila k začáku článku - je mi smutno, je mi skvěle, takhle se to u mě mění neustále. Dnes jsem celý den doma a ani nijak netoužím po tom jít se někam projít. Už dlouho přemýšlím, že napíšu článek dlouhý tak, aby stačil. Je toho opravdu hodně, nějak to sesmolím.. třeba bude taky na píču.

minulou neděli jsem se nachystala k Tomášovi. S tím, že tam budu z neděle na pondělí. Nakonec jsem tam strávila celý týden. Konečně jsem vypadla z bytu a mohla se soutředit i na něco jiného. N* mě má radši, víc mě bere a říká mi Kristýnko :). S Š* si rozumím, je sice o 5 let mladší, ale má rozum dospělého člověka. S Tomášovou mamkou se mám taky za dobře, ale s jeho tátou jsem si ještě nějak nepokecala. S Tomášem se mám po dlouhé době zase krásně a plně si to užívám. Cítím, že to nebude jen takové měsíční chození, ale že to bude delší, delší a delší. Má rozum, je dospělý. Ovšem to o sobě říct já nemůžu. Rozumná jsem, ale dospělá ne.

problémy, které jsme spolu měli jsme zahnali do kouta a jde nám to jedna radost. Po tom si dáme vždy cígo, povídáme si, pusinkujeme se... je to krásný!

v úterý jsem k němu vzala mamku. Seznámili se. Povídali si, měli si co říct a tak celkově.. rozuměli si a doufám, že si i padli do oka a máma mi ho konečně schválí. Je o tolik starší než já, ale to už zřejmě hodila za hlavu.

dál než měsíc byla naše akademie. Společně jsme to zvládli a užili si to. Všichni se zapojili dokonale a mohli jsme si říct, že jsme to opravdu zvládli. Zkoušky byly náročné, ale samotné vystoupení stálo za to. Měla jsem bílo-černé šaty.

a čím bych to završila? No... až na pár vyjímek jsem furt někde pryč a nepobydu doma, nebaví mě sedět na prdeli a nudit se. Dneska je asi můj den. Jsem často s Tomášem a užívám si to. Jen se modlím aby ty prázdniny neskončily tak rychle.


whole article / xoxo , CHM