July 2012

21 / 7 / 2012

21. july 2012 at 21:59 | Christina |  Old articles
ahooooooooooooj ,) píšu jen tak stručně, výstižně a hlavně jen z donucení. Napíšu jen nejdůležitější věci. Neni jich moc, ale zase jsou dobré. Myslím, že tenhle článek bude plný optimismu. Sem tam nějaký ten pesimismus, ale to by jinak nebyl pořádný článek.

ta nejdůležitější věc je asi ta, že už nejsem s Honzou. Honza se semnou rozešel v den vysvědčení, pobrečela jsem si, tak tejden jsem byla neustále ožralá a tím bylo i horší na něj zapomenout. Brečela jsem, nadávala jsem, mlátila jsem se, volala jsem mu.. a dokážete si asi představit, jak ten hovor vypadal. S těhle zkurvenejch sraček mě vytáhla M*. Za to jí hrozně děkuju a nikdy za tuhle úžasnou pomoc nezapomenu, i když jsem se taky ukázala jako pěkná svině.

ale abych to nebyla já, našla jsem si další a snad lepší partii. No, partii. Je mu 26 a je to ohromný zlatíčko. Asi takovej sadomasochista jako já. Vousy, vyholený ostrůvek na hlavě, brýle, menší postavy, hnědé oči, nabitý tělo a celkově je super. Seznámili jsme se na té chatě jak jsme jeli se třídou po škole. Kluci tam jezdili za H* a on se tam taky jednou objevil. Vlastně mě viděl poprvé v plavkách, ale to je jedno. Zřejmě se ukázalo, že mu nešlo o postavu. Rozjelo se to až u něj v hospodě. Byl stydlivej, ale pomocí mě jsme to skolili. Máme problémy v sexu, ale taky na to nejdeme dobře, chce to čas.

dneska jsem byla v Praze, konečně jsem vypadla z týhle prdele. Ve věznici a potom na nákupech. Koupila jsem si řetízek a náramek z oceli s křížkama, voňavku Kiss a dvě tílka.

snad jen ty fotky.

whole article / xoxo , CHM