Šílenost v krvi [část první]

6. june 2012 at 19:43 | Christina Massacre |  Old articles
trochu jiné téma povídky. Povídka ,, Trnitá cesta peklem " skončila na první části, ale určitě v ní hodlám pokračovat. Není čas. Tak aspoň starší povídku.

( pokud nejsi zastáncem drastického mučení, nebo nemáš rád krev, tak to prosím nečti. )

Beru sekyru do ruky. ,, Nehejbej se ty kurvo! ". Celá sebou hází, křičí, vzlyká. Miluji to, miluji, jak se trápí, jak se snaží utéct. ,, Jsi malá bezcitná děvka, neumíš nic jinýho, než ze sebe dělat chudinku, ale teď, teď tohle nebudeš dál dělat, na to zapomeň! " Cítím, jak se třese, jak se mě bojí. Slova mi na ní nestačí, klidně bych jí vyřval díru do hlavy, ale mám lepší nápad, umučím jí a potom jí zabiju, to bude nejlepší.

Běžím do dílny, aby mi ta kurva neutekla a beru do ruky hned první věc, na kterou narazím. ,, Do prdele, můj palec! " Šlápnul jsem na pěkně ostrou žiletku. No a co, se podá, zbožňuji bolest. Dobře, našel jsem vývrtku, kterou jsem včera použil na otevření vína.

whole article / xoxo , CHM


Běžím směrem k ní, k té prolhané kurvě. ,, Tak co, hm? Jsi připravená? Nebudeš litovat, je to skvělej pocit, bejby. " Stále křičí, nikdo jí neuslyší, jsme ve sklepě, chladném sklepě. Pomalu si jí otočím směrem ke mě a pomalu jí začnu jezdit vývrtkou po hrudníku a směřuji k její pánvi. Natáhnu ruku a vývrtku ji silně zabodnu na určené místo. Řve bolestí, ukrutně řve. Bude to horší. Těš se!

Všiml jsem si, jak se na mě dívá. Byl to chladný pohled, ale i zároveň nenávistný. Cítil jsem, jak po mě sjíždí pohledem, jako by mi chtěla něco říct, něco dát. Potom zvolala. ,, Prosím, udělám cokoliv, co budeš chtít, jen mi prosím tohle nedělej! " Do očí se jí hrnuly další a další slzy, z pusy jí pomalu vytékala krev. Chtěl jsem víc. Chtěla jsem tu děvku umučit k smrti. ,, Ty se snad bojíš? Vždyť to nic není, jen malé škrábnutí. Ty taky nic nevydržíš. Myslel jsem si, že když jsi tak ,, silná ", tak tohle pro tebe bude jako, když se škrábneš o nůž. "

,, PROSÍM! " Muhaha, rychle jsem běžel pro další věci do dílny, ten pohled mi stačil. Doběhl jsem a pobral jsem všechno, co jsem udržel. Rychlým krokem jsem se zpátky vracel do sklepa. ,, Mám pro tebe něco lepšího! " Vytáhl jsem na ni plechovku, zmačkanou plechovku. Pomalu jsem se k ní přibližoval s vysmátým pohledem. Kousek plechovky jsem jí přiložil na místo, kde má klíční kosti, prudce a silně jsem ji zarazil do určeného místa. ,, Áááááááu, ty sráči! Za tohle tě zabiju, přísahám! "

Už jsem měl dost těch zasraných keců, vzal jsem další nástroj, o trošku lepší, ale jen o trochu. Nebudu jí šetřit, stupidní šlapku, která dá každému. Z bedny jsem vytáhl zahradní nůžky. Vzal jsem její nohu, přivázal lepenkou, aby s ní nemohla hýbat. ,, Tohle tě bude trošku bolet, znám to. " Nůžky jsem si vzal pevně do ruky, napnul a silou jsem jí střihl do kotníku. Začala se šíleně klepat, křičet, řvát, to se mi líbí.

Z kotníku jí tekla prudce krev. Nemohl jsem to vydržet. Ta touha. Touha po krvi, lidské krvi. Jsem prostě šílenec. Vzal jsem její nohu a olízl krvavý kotník. Sál jsem tak dlouho, dokuď nepřestala krev téct. Věděl jsem, že k ní přesto něco cítím, ale moje touha po jejím umučeném těle byla silnější.

Tentokrát jsem přešel k ohni, horku, pálení a pořádné bolesti. Sáhl jsem po zapalovači. Vzal jsem její ruku, přivázal. Přiložil jsem zapalovač k jejímu zápěstí. Škrtl. Zavřela oči, křičela, brečela. Byl to skvělý pohled na někoho, kdo nic neudělá, kdo si to nechá ,, líbit ". Zapalovač jsem odendal z jejího zápěstí.

Rychlým pohybem ruky jsem se natáhl pro kleště. Začal jsem se přibližovat k jejímu obličeji a...

Pokračování příště.

by CHM
 


Comments

1 Rey Rey | Web | 6. june 2012 at 20:26 | React

Boha to je strašné. Teda akože skvele napísané, aby si ma dobre pochopila. :D Ale že úplne slabo sa mi z takých vecí robí, fuj a ešte keď si všetko hneď predstavujem. Je to fakt... že wow. Nemám rada násilie ale musím povedať, má to niečo do seba a... no som zvedavá na ďalší. Aspoň si originálna! :D

2 yayaJaru3ka yayaJaru3ka | 10. july 2012 at 18:30 | React

Ty jsi blázen je to drsný a to je moje, neco takovýho čtu moc ráda možná se budeš divit, ale když si čtu takové čánky uklidňuje mě to pokračuj v tom a až ti vyjde knižka tak si jí ráda koupím :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.