3 / 6 / 2012

3. june 2012 at 15:49 | Christina |  Old articles
ahoj ,)) je tu další článek, po dlouhé době, ale pro změnu plný optimismu a nečekaných novinek. Už dlouhou dobu přemýšlím, nad jedním člověkem, hodně, hodně, hodně moc. Před usnutím myslím na něj, nevím proč, pořád si ho představuji v těch nejvášnivějších chvílích a občas mi to ani nedá spát. S tímto člověkem jsem se nesešla, jak jsem psala. Jistě víte o koho jde. Nelituji toho, protože by se to točilo zase dokola a já bych tím někom velmi důležitému ublížila. Nemůžu dovolit, aby se to stalo znova. Doteď toho hrozně lituji a myslím na to každou chvíli.

a teď přijde ten slíbený optimismus, na který jste dlouho předlouho čekali. V minulém článku jsem se zmiňovala o H*. Ano, dali jsme se dohromady. Oficiálně jsme spolu od 31. května. Teda aspoň tak to tvrdí náš milovaný facebook. Dlouho jsem se rozmýšlela jestli se mám k němu vrátit. Krásné zprávy, které mi chodily a říkaly mi, jak mě miluje, že na mě pořád myslí a jak na mě čeká. Povím vám, tohle mě dostalo tak do kolen, že vždy, když si to přečtu, tak se rozbrečím. Jsme spolu, ale slzy se mi do očí hrnou furt a to jen proto, že je to krásné a já jsem na tohle hrozná citlivka. Čekala jsem, že ten vztah bude takový ,, vztah nevztah ", ale změnilo se to. Nejspíše si uvědomil, že od vztahu chci něco více, tak se víc snaží. Znáte takový ten teplý pocit u srdce, všude po těle.. že by láska? Jsem teď šťastná, víc, jak kdykoliv předtím, jsem ráda, že jsem se správně rozhodla. Chybí mi každou minutu, každou vteřinu, každou sekundu, nejde to ani popsat. Vidíme se ve škole, jezdí ke mě domů, chodíme na procházky, leháme si do trávy a povídáme a ještě lepší to je, když jsou tam s náma naši přátelé, také zamilovaní. Užívám si to a nechci, aby to skončilo, opravdu ne. Hlídám se, abych neudělala tu stejnou chybu, jakou jsem udělala a náš vztah tím skončil. Nechci, už nikdy. Jediné co teď nejvíce cítím je to hřejivé teplo. Ta všelijaká a pěkně ,, zkurvená " láska.

doma jsem ráda, vracím se domů ráda. S mamkou mám teď skvělý vztah. Pomáhám jí doma a ona se mi za to odvďečuje. Ale s tátou už to není tak sladké. Začal mě zase srát, to jeho chování. Někdy mi i přijde, že na mě zapomíná. To je spíš pořád, celou tu dobu, co píšu o něm, skoro nic se nezměnilo. Zrovna včera jsem mu psala, jestli jde k babi a on mi napsal, že jsou pryč. Ani mi to neřekl, na sobotu mi slíbil, že budeme slavit ty mé narozeniny, které jsem mimochodem měla už před 2 měsíci, ale to už neřeším, vím, že je takový. Jenže.. nikdy takový nebyl. Slibuje, slibuje a slibuje, vyplní to, ale až za dlouho dobu. Ne, že bych ho chtěla vyždímat z peněz, ale uvažuji. Mamka mi koupila kalhoty a boty, hned jsem mu napsala, že se mi líbí jedna košile a že potřebuji nové piercingy a že taky půjde s mamkou na půl s naším třídením výletem se třídou, souhlasí. Nechci tohle dál rozebírat. Ovšem jsou i chvilky kdy si ho strašně vážím a jsem za něj ráda. Zrovna minulý víkend jsem s ním byla na Gentianě, u nás u kulturního domu, když byl dětský den, ovšem to už nebyl večer pro děti. Užila jsem si to, pila s ním pivo, povídala jsem s ním a kouřila jednu za druhou. Tyhle chvíle si užívám jen proto, protože se bude zanedlouho stěhovat a tohle už se moc konat nebude. Snad vyjde ten slíbený Marilyn Manson na 15. července. Těším se, ale nechci to zakřiknout. Vážím si tě, ale měl by jsi mít víc zájem.

ve škole to jde celkem dobře. No celkem. Matematika mě už dávno opustila a já dostávám jednu pětku za druhou. Naštěstí nám naše ,, milá " p. učitelka dala na víkend domácí úkol ať uděláme 4 modely jehlanů. Mám je hotové, už od včerejška. Tak snad jednička a nejlepší práce ze třídy, jak to tak vždycky u matematiky bývá, s těmito prácemi. Ostatní předměty jsou na pohodu. Ještě zpravit příroďák a bude vše ok. Máme mít sice na zítra na češtinu úvahu, ale nechce se mi do toho, mám to rozepsané, ale dneska mi nějak hlava na tohle nemyslí. Téma na úvahu jsem si dala ,, spousta myšlenek ", avšak nevím, jestli je to pravé. Uvidíme.

tento článek bych asi završila tím, že se mám momentálně fakt skvěle a jen málokdo a málo co mě rozhodí. Mějte se krásně.


whole article / xoxo , CHM


 


Comments

1 Yuri Yuri | Web | 3. june 2012 at 16:37 | React

yes!
jen tak dál :))
držím pěsti ať vše klape jako teď zlato :))

*uvažuje taky o článku a obnově vzhledu*

2 Zoe Zoe | Web | 3. june 2012 at 21:49 | React

Jasně, článek si hned jdu přečíst, facebook tady: http://www.facebook.com/zanet.kovarova :))

3 Zoe Zoe | Web | 4. june 2012 at 0:03 | React

Z tebe abych chytala mindráky drahá :D Dig, vypadat jako ty si pískám :3

Jinak jsem fákt ráda, že jsi šťastná. Já mám dneska taky nějakou podezřele dobrou náladu, což nevěstí nic dobrýho (jen to, že se v nejbližší době všechno posere:D) a doufám, že spolu budete dlouho a budete šťastní a nebude se chovat jako idiot, jak to maj kluci ve zvyku :) :*

Někdy mi takovej vztah s rodičema chybí. Nojo člověk nemůže mít všechno. Zvykla jsem si. Tak trochu. :D

Marilyn Manson? Se máááš, hned bych jela. -.-

4 Yuri Yuri | Web | 4. june 2012 at 14:58 | React

lásko to je všechno tak úžasné!
doufám že se na Mansona dostaneš ;))
přeju, přeju, přeju ti vše krásné...
ale však to víš ♥

5 S. S. | Web | 4. june 2012 at 21:05 | React

s matikou to máme podobný, nasrat :D

je super, že jsi šťastná, snad ještě dlouho budeš :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.