June 2012

Vnitřní krása je důležitější

13. june 2012 at 22:25 | Christina |  Old articles
můj první článek na " téma týdne ". Na tohle téma je více názorů. Ohledně stylu, krásy, krásy uvnitř a celkového dojmu. Pokusím se sepsat to nejdůletžitější.

spousta lidí odsuzuje člověka jen kvůli jeho stylu. Vzhledu, jak se obléká, jestli drží cigaretu a flašku v ruce. Dnes to už dělá každý, ale stále má na tohle někdo připomínky. Dejme tomu, že na ulici potkáte partičku hopity hop a nějakého emaře, metalistu nebo punkera. Pokud nemají hopity hop nasráno v hlavě, dotyčného nechají být a jen kolem něj projdou. Když mají v hlavně nasráno, stane se terčem posměchu, nadávek a přinejhorším i mlácení. Pokud je ten dotyčný rázný, vyřeší si to, pokud ne, má smůlu. Nemyslím to špatně. Takhle to chodí, je to na denním pořádku. Někdo to přehlíží, někomu to jedno není a musí si rejpnout. I já jsem se stala takovým terčem. Bráním se, taky proč ne. Nesmím si nechat srát na hlavu. Nezáleží na tom jaký má člověk styl, jak se obléká, jak se líčí, jak celkově vypadá, ale na tom, co má uvnitř. To je u každého případu.

409161_366990136650888_181890020_n_large

stejné je to s nějakou sexy mladou holkou. Nádherný tělo, velký kozy, krásnej obličej, podpatky, sexy hadříky, tuny mejkapu. Vedle ní obyčejná holka, jen tak lehce namalovaná, džíny, tílko. Koho si všimne borec první? Samozřejmě tě sexy typky. Ale už je mu jedno, že ta sexy typka je naprosto vymletá. Není to tak u všech případů, samozřejmě. To je takový ten dobrý příklad. Holka je sice krásná, ale může být arogantní a namyšlená. Někdo to přehlíží, má sexy šťabajznu, nic mu nechybí. Bohužel, tohle je zásadní chyba.

300367_2167586074554_158567125_n_large


ne, nejsem v tomhle dokonalá. Taky občas pomluvím, ale dál to nerozvádím. Je mi úplně jedno co má člověk na sobě, jak se líčí a jak na první dojem vypadá. Záleží mi na tom jaký je člověk uvnitř. Jaké má srdce. Můžu mít sebevíc hezčího kluka, ale pokud bude mít chování idiota, dávám od něj ruce pryč. Budu radši s nějakým normálním klukem, ale pro mě hezkým zevnitř. Budu přeci šťastná, ne nešťastná z toho, jak se ke mě chová.

a jaký na tohle téma máte názor vy?

13 / 6 / 2012

13. june 2012 at 16:55 | Christina |  Old articles
jsem šťastná? Šťastná jsem, s ním a s přáteli.

chápete to? Dnes to nevydržela a rozbrečela jsem se, ve třídě. Vychází mi pětka z matematiky, zítra píšu písemku a v pátek mám ústní zkoušení. Zkoušení je celkem v pohodě, ale to písemný bude fail. Sice máme jiného učitele, který nám dovolí se koukat do sešitu, ale stejně to nejspíše poseru. Asi si nechám radit od M*, ta má nejlepší známky z matematiky.

nervy. Jediné co teď cítím jsou šílené nervy. Aby toho nebylo málo, zjistila jsem " hezkou " věc. Táta se ukázal ještě víc v pravém světle. Je ulhanej a k tomu ještě falešnej. Dozvěděla jsem se, že o víkendech někam jezdí s " rodinou ", na výlety, na chatu, bere s sebou svoje kamarády a mě se neozve abych jela s nima. Nejela bych. S tou píčou? Už nikam. Vpálila bych mu všechno do ksichtu. Nesnáším ho.

398613_366205126729389_1441388385_n_large

nateklej kloub, rozmazaný oči. Jediné na co teď myslím, je čumáček . On jediný mě drží nejvíce nad vodou. Přátelé v tom mají taky prsty. Ale on, on mě dělá nejvíce šťastnou. Je mi úplně jedno, že to píši v každém článku, ale tak to cítím. Je to.. pekelná zamilovanost.

s čumáčkem se musím domluvit, jestli s ním budu na pokoji. Poté přemluvit učitele abych s ním na pokoji mohla být. Užila bych si to, byla bych v jeho blízkosti celou noc. To bych si nadmíru užívala. Strašně si to přeji. Snad to vyjde.

394232_366204760062759_2051300988_n_large

whole article / xoxo , CHM

11 / 6 / 2012

11. june 2012 at 21:51 | Christina |  Old articles
už nemám důvod být smutná. Hledám sve štěstí, avšak nemusím. Mě štěstí jsi ty!

znáte ten pocit, kdy si nepřipadáte šťastní a lžete sami sobě, že jste? Ano, to jsem doteď cítila. S přáteli se cítím skvěle, ale vždy mi chybělo něco, co by tomu dodalo něco víc. Až do té doby co jsme se dali dohromady. Láska je kurva. Kurva je, ale v dobrém slova smyslu. Jste zamilovaní, máte to příjemné teplo u srdce, chybí vám váš čumáček a těšíte se na něj. Chybí vám každým dnem, každou minutu, každou vteřinu a dokonce i každou sekundu. Sedíte od něj pár metrů a už vám přijde, jako kdyby byl od vás kilometry. Nemůžete ho obejmout, políbit ho a cítít jeho blízkost u sebe. Milujete tak moc, máte pocit jako kdyby jste láskou měli prasknout.

dnešní den byl jeden z nejlepších. Když jsem Honzu uviděla, přišla jsem za ním, chytla ho za bradu a dala mu něžnou pusu. O fyzice jsme seděli spolu, hladili jsme se, lochtal mě na zádech a po stehnech. O češtině mě šimral na ramenou. V aule jsme spolu seděli na žíněnkách a plnou láskou jsme se líbali a hladili jsme se. Akorát se mi čumáček trošku rozvášnil. Pořád by se mi koukal do výstřihu, hladil by mi kozy a furt mi mezi ně strká ksicht a dává mi na ně pusinky přes tričko. Včera mi napsal ,, achjo, proč mi to děláš? :( Ta fotka v podprsence.. jsem nadrženej, furt na tebe myslim :( :* ". Kouzelný. Nikdy bych z toho nebyla tak vyplesklá, ale nikdy takový nebyl <3

394480_366196823396886_1605647357_n_large
403628_366202303396338_1834247895_n_large

whole article / xoxo , CHM

10 / 6 / 2012

10. june 2012 at 12:38 | Christina |  Old articles
friday 8 / 7 / 2012
stalo se něco. Co bych vůbec nečekala. Nevím. Zdá se mi, jako kdybych pořád cítila nějakou tu vášen, co mezi námi dříve panovala. Avšak, nechci ho, už ani nestojím se s ním sejít a když si s ním píšu, je to normální a já nemám motýlky v břiše.

potkala jsem Č*. Ano. V celé své kráse. Blonďatými vlasy, drsným pohledem, kérkama na rukou.

Stála jsem u poklady, s N* a T*. Najednou na mě N* zavolala se slovy ,, není to Č*? ". Po téhle věte jsem se zastavila, usmála se a čuměla na něj jak jde do kadečnictví, za tou svojí. Samozřejmě. Pocit. To je to jediné, co jsem v tu chvíli cítila. Úplně ve mě hrklo, takový ten šťastný pocit. Leknutí zároveň. Nevím co to bylo, ale bylo to zvláštní.

vyšly jsme před obchod, já si zapálila a čekala až vyjde. Dočkala jsem se. Všude kolem jezdily auta, nic nebylo slyšet. Ale hned jak vyšel, zbystřil na mě zrak. Ani nevím jestli se usmál. Pozdravil mě. Šel do auta. Šly jsme dál, viděla jsem ho u baráku a otočil se na mě.

druhý den mi napsal, normální konverzace, ne jako předtím. Jsem za to ráda. Že jsem se s ním nesetkala.


whole article / xoxo , CHM

7 / 6 / 2012

7. june 2012 at 22:45 | Christina |  Old articles
ahoj ,)))) po krátké době další článek. Kratší. Spíše o novinkách, málo novinkách. Ta nejdůležitější a nejzásadnější je ta, že si včera čumáček zvrknul kotník a má ho v sádře. Dokážete si představit jak v tom musí chodit, když nikdy sádru a berle neměl. Mrzí mě to, hrozně moc. Nemůže s námi cvičit na akademii, ale naštěstí s námi na třídeňák pojede, s nohou v sádře a s berlema, ale hlavně, že tam bude. Dnes jsem ho neviděla. Zítra už ho konečně uvidím. Nesnáším ten pocit. Jako kdyby jste měli zabodlý nůž v srdci a to jsem ho neviděla jen den. Napsala jsem mu ,, jestli je můj čumáček " a on, že ,, já jsem jeho čumáček ", tak od té doby mu říkám čumáčku. Těším se na něj, na ty něžné dotyky a polibky. Jsem opravdu zamilovaná. Prý mi září oči.

dnes jsem s mamkou zašla na colu. Pálila jednu za druhou a popíjela colu, protože pivo mě uspává a to se moc nehodí když chodím do školy. Pokecaly jsme, i když ne moc. Byla jsem zažraná do noťasu. Potom jsem psala tátovi jestli už mu došly ty peníze. Napsal mi, že ne. Pak mámě napsal, že mu něco přišlo, ale málo. Lže mi. Lže mi šíleně. Sere mě to. Málem jsem se rozbrečela, ale udržela jsem se. Mamka mu napsala, že je aspoň vidět kdo je mu přednější a že kdyby mě měl rád, tak mi nemaže med kolem huby. Napsala to pravdivě. Bolestivě. Bylo mi to líto. Lže mi a mě to sere, sere mě to moc. Nejhorší je, že to táta je ten nejčastější důvod proč roním jednu slzu za druhou. Napsal mi ,, Prdko, záleží mi na vás všech, co jsem slíbil ti splním. To se neboj, tak pa, mám tě rád ty prdlouši, pa ". Chce si mě udobřit, zabránit tomu abych se s nim přestala bavit. Ale mě tohle zraňuje. Napíše mi, že mě má rád, jen když mu jde ,, o krk ". Nechci na to myslet. Zase mi to hrne slzy do očí.

aspoň Niky mi spravila náladu. Dost jsme se nasmály. Po té aférce jsem s ní šla aspoň na jedno cigáro.

Tumblr_lxghyjleok1qdzzdno1_500_large

whole article /xoxo , CHM

Šílenost v krvi [část první]

6. june 2012 at 19:43 | Christina Massacre |  Old articles
trochu jiné téma povídky. Povídka ,, Trnitá cesta peklem " skončila na první části, ale určitě v ní hodlám pokračovat. Není čas. Tak aspoň starší povídku.

( pokud nejsi zastáncem drastického mučení, nebo nemáš rád krev, tak to prosím nečti. )

Beru sekyru do ruky. ,, Nehejbej se ty kurvo! ". Celá sebou hází, křičí, vzlyká. Miluji to, miluji, jak se trápí, jak se snaží utéct. ,, Jsi malá bezcitná děvka, neumíš nic jinýho, než ze sebe dělat chudinku, ale teď, teď tohle nebudeš dál dělat, na to zapomeň! " Cítím, jak se třese, jak se mě bojí. Slova mi na ní nestačí, klidně bych jí vyřval díru do hlavy, ale mám lepší nápad, umučím jí a potom jí zabiju, to bude nejlepší.

Běžím do dílny, aby mi ta kurva neutekla a beru do ruky hned první věc, na kterou narazím. ,, Do prdele, můj palec! " Šlápnul jsem na pěkně ostrou žiletku. No a co, se podá, zbožňuji bolest. Dobře, našel jsem vývrtku, kterou jsem včera použil na otevření vína.

whole article / xoxo , CHM

3 / 6 / 2012

3. june 2012 at 15:49 | Christina |  Old articles
ahoj ,)) je tu další článek, po dlouhé době, ale pro změnu plný optimismu a nečekaných novinek. Už dlouhou dobu přemýšlím, nad jedním člověkem, hodně, hodně, hodně moc. Před usnutím myslím na něj, nevím proč, pořád si ho představuji v těch nejvášnivějších chvílích a občas mi to ani nedá spát. S tímto člověkem jsem se nesešla, jak jsem psala. Jistě víte o koho jde. Nelituji toho, protože by se to točilo zase dokola a já bych tím někom velmi důležitému ublížila. Nemůžu dovolit, aby se to stalo znova. Doteď toho hrozně lituji a myslím na to každou chvíli.

a teď přijde ten slíbený optimismus, na který jste dlouho předlouho čekali. V minulém článku jsem se zmiňovala o H*. Ano, dali jsme se dohromady. Oficiálně jsme spolu od 31. května. Teda aspoň tak to tvrdí náš milovaný facebook. Dlouho jsem se rozmýšlela jestli se mám k němu vrátit. Krásné zprávy, které mi chodily a říkaly mi, jak mě miluje, že na mě pořád myslí a jak na mě čeká. Povím vám, tohle mě dostalo tak do kolen, že vždy, když si to přečtu, tak se rozbrečím. Jsme spolu, ale slzy se mi do očí hrnou furt a to jen proto, že je to krásné a já jsem na tohle hrozná citlivka. Čekala jsem, že ten vztah bude takový ,, vztah nevztah ", ale změnilo se to. Nejspíše si uvědomil, že od vztahu chci něco více, tak se víc snaží. Znáte takový ten teplý pocit u srdce, všude po těle.. že by láska? Jsem teď šťastná, víc, jak kdykoliv předtím, jsem ráda, že jsem se správně rozhodla. Chybí mi každou minutu, každou vteřinu, každou sekundu, nejde to ani popsat. Vidíme se ve škole, jezdí ke mě domů, chodíme na procházky, leháme si do trávy a povídáme a ještě lepší to je, když jsou tam s náma naši přátelé, také zamilovaní. Užívám si to a nechci, aby to skončilo, opravdu ne. Hlídám se, abych neudělala tu stejnou chybu, jakou jsem udělala a náš vztah tím skončil. Nechci, už nikdy. Jediné co teď nejvíce cítím je to hřejivé teplo. Ta všelijaká a pěkně ,, zkurvená " láska.

doma jsem ráda, vracím se domů ráda. S mamkou mám teď skvělý vztah. Pomáhám jí doma a ona se mi za to odvďečuje. Ale s tátou už to není tak sladké. Začal mě zase srát, to jeho chování. Někdy mi i přijde, že na mě zapomíná. To je spíš pořád, celou tu dobu, co píšu o něm, skoro nic se nezměnilo. Zrovna včera jsem mu psala, jestli jde k babi a on mi napsal, že jsou pryč. Ani mi to neřekl, na sobotu mi slíbil, že budeme slavit ty mé narozeniny, které jsem mimochodem měla už před 2 měsíci, ale to už neřeším, vím, že je takový. Jenže.. nikdy takový nebyl. Slibuje, slibuje a slibuje, vyplní to, ale až za dlouho dobu. Ne, že bych ho chtěla vyždímat z peněz, ale uvažuji. Mamka mi koupila kalhoty a boty, hned jsem mu napsala, že se mi líbí jedna košile a že potřebuji nové piercingy a že taky půjde s mamkou na půl s naším třídením výletem se třídou, souhlasí. Nechci tohle dál rozebírat. Ovšem jsou i chvilky kdy si ho strašně vážím a jsem za něj ráda. Zrovna minulý víkend jsem s ním byla na Gentianě, u nás u kulturního domu, když byl dětský den, ovšem to už nebyl večer pro děti. Užila jsem si to, pila s ním pivo, povídala jsem s ním a kouřila jednu za druhou. Tyhle chvíle si užívám jen proto, protože se bude zanedlouho stěhovat a tohle už se moc konat nebude. Snad vyjde ten slíbený Marilyn Manson na 15. července. Těším se, ale nechci to zakřiknout. Vážím si tě, ale měl by jsi mít víc zájem.

ve škole to jde celkem dobře. No celkem. Matematika mě už dávno opustila a já dostávám jednu pětku za druhou. Naštěstí nám naše ,, milá " p. učitelka dala na víkend domácí úkol ať uděláme 4 modely jehlanů. Mám je hotové, už od včerejška. Tak snad jednička a nejlepší práce ze třídy, jak to tak vždycky u matematiky bývá, s těmito prácemi. Ostatní předměty jsou na pohodu. Ještě zpravit příroďák a bude vše ok. Máme mít sice na zítra na češtinu úvahu, ale nechce se mi do toho, mám to rozepsané, ale dneska mi nějak hlava na tohle nemyslí. Téma na úvahu jsem si dala ,, spousta myšlenek ", avšak nevím, jestli je to pravé. Uvidíme.

tento článek bych asi završila tím, že se mám momentálně fakt skvěle a jen málokdo a málo co mě rozhodí. Mějte se krásně.


whole article / xoxo , CHM