23 / 5 / 2012

23. may 2012 at 22:27 | Christina |  Old articles
co teď cítím? Šílený zmatek v hlavě. Dokážu přemýšlet klidně i hodiny, jen abych si uvědomila tolik věcí, ale je v tom háček.. ano, ten háček je vlastně tenhle: často se mi stává, že si vyberu špatně. Nevim, třeba mám na to ,, štěstí ", že si vždycky vyberu tu druhou variantu, tu špatnou. Mluvím spíše o klucích, ale to není jen o tom. Často přemýšlím o všem, někdy je to takový, až se mi hrnou slzy do očí. Už jsem si zvykla. Navenek jsem drsná holka, ale uvnitř jsem citlivá. Jsem citlivá, nestydím se za to, je to spíš něco jako, že to dokazuje, že mám srdce a že mám taky slabé chvilky a ne, že když se na mě člově podívá, hned si představí drsnou holku, kterou nic nedostane. Ale tak to není. V noci přemýšlím ,, jaké by to bylo, kdyby... ". H* mě pořád miluje, cítí ke mě něco celou dobu. Ten kluk si umí holky vážit, ale smutnější je, že já jsem jediná holka, kterou v životě miloval, jenže já jsem jiná, já potřebuju vztah dokazovat i něčím jiným, ne jen držením za ruce, pusou a objímáním se. Jsem sice romantička, mám ráda takovýhle vztah, ale okořenit se to musí vždycky. Svým způsobem k němu taky něco cítím, mám ho ráda, vážím si ho a vážím si všeho co se týče jeho, ale nevím, jestli bych s ní dokázala být, potřebuju si s ním promluvit a to hodně, ale bohužel nevím kdy, není moc času. Ale to nechám být, uvidím, jak se to bude dál vyvýjet. Už nějaký čas myslím na jednoho člověka, který mi padl do oka hned jak jsem ho zahlédla. Takový navenek drsný kluk, stejně jako já, ale ještě jsem moc nepoznala, jestli je taky citlivý, ale když jsem s ním sama, chová se hezky a romanticky. Ale, dlouho jsem ho neviděla, uvidím ho v pátek, doufám. Je řeč o Č*, ten kluk o kterém jsem psala tolik článků a myslím, že má cenu se o něm zmiňovat, sice to skončilo.. no, ne moc dobře, ale jestli to v ten pátek vyjde, doufám, že se budeme zase scházet, jako tenkrát. Chybí mi ty časy, kdy mě vozil v autě, to povídání, poslouchání písniček, flirtování a dokonce i něco víc. Chybí mi to, jak mě poprvé chytil za ruku, jak jsem se líbali při nejkrásnějších písničkách, které poslouchám doteď a už jen při jejich názvu si na něho vzpomenu. Zní to, jako kdyby se mi to nikdy nestalo. Stalo. Č* je už vyspělý muž a už se v tom vyzná. Ví, čím má holce zamotat hlavu, teda aspoň mě. Ty časy chci vrátit, ale i nechci, bojím se toho, že se to bude táhnout jako minule, ale v té době jsem byla zadaná a Č* mě dokázal vždycky tak ,, omámit ", že jsem se klidně vykašlala na svého kluka a stýkala se s ním, jen abych si nepřipadala blbě, že svého kluka podvádím. Nedokázala jsem prostě z toho kluka dělat blbce, tak jsem to ukončila, bohužel jsem to ukončila a zanedlouho jsem to ukončila i s Č*, potom jsme se spolu nestýkali, tak často a teď mi zase píše a chce jít ven, tak mi navrhl tenhle pátek, od dvou. Jsem na to strašně zvědavá. Vlastně se domlouváme jen na jedné věci. Dokážete si představit ,, jakou věc ". Snad to dopadne dobře a jestli mi zase zamotá hlavu, dobře mi tak.


whole article / xoxo , CHM


vzpomínky?
 


Comments

1 Yuri Yuri | Web | 26. may 2012 at 8:56 | React

Zlaticko mojee... achjo. tyhle neporadky v hlave nesnasim. preji ti, aby vse s Č*vyslo tak jak ma. Doufam ze vse bude dobre.

ja jsem totiz momentalne nejvice v hajzlu.
teru mi vrazila dalsi kudlu do srdce.
uz nevim jak dlouho to vydrzim.
mozna napisu clanek - nevim.
na mobilu to jde dost spatne :X

With love yours yuri

2 Bow Bow | Web | 1. june 2012 at 9:33 | React

Pročetla jsem si všechny tvoje nové články a musím říct, že tě obdivu, jak se držíš..Buď prosím opatrná a užívej si co nejvíc to jde..:)

3 Zoe Zoe | Web | 2. june 2012 at 12:19 | React

Taky jsem si to všechno přečetla a.. s chlapama je to těžký. -.- A co ten Tomáš? Když jste se k sobě tak měli :)) Jinak, si strašně krásná :3 Piercingy :3

Btw., Papa Roach miluju ♥

4 Duffne Duffne | Web | 6. june 2012 at 14:06 | React

Ahoj zlatí. I já tu teď nebyla dlouho. Jak u mě, tak i tady u Tebe a moc mě to štve. Všechno se mi teď nějak sype, jako domeček z karet. Hlavně, co se týče školy. Áááách. Jak já bych někam nejradši odjela. Někam hodně, hodně daleko.
Moc s Tebou soucítím a se vším, co píšeš v tomto článku. Snad bude vše ok. S chlapama jsou jen problémy :D.
  Jinak, moc dojemná a zároveň krásná fotka :) !

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.