13 / 2 / 2012

13. february 2012 at 21:20 | Christina |  Old articles
dřív jsem se sobě moc nelíbila, důvod byl jednoduchý - připadala jsem si tlustá. Ale jakmile se člověk podívá na své tělo svýma očima, tak si udělá svůj vlastní obrázek a ten si jen tak vyrvat nenechá. Držela jsem dietu, jedla zdravě a pokoušela cvičit. Ano, podařilo se mi zhubnout a lidé i všímali mých ubytků na váze. Jenže to bych musela jíst zdravě celý život a to bych samozřejmě nevydržela. Proč se tedy lidé na sebe dívají jako na zrůdu, která je tlustá? Nemluvím samozřejmě o všech. Každý je v něčem krásný. Nemusí být hezký navenek, ale uvnitř. Proto nesuď knihu podle obalu! Já to tak mám u lidí. Lidé jsou různí, ale každý má srdce a každý je dobrý v něčem jiném. Někdo dokáže poradit, utěšit, má naslýchavou povahu a dokáže pomoct, někdo se tváří jako drsňák ale přitom je v nitru naprostý romantik a jemná, milá duše, tak proč se lidé tolik přetvářejí, aby byli zajímaví a aby se o nich mluvilo? Pokusím se napsat článek, tak, jak to cítím já.

Tumblr_lxtftrhput1qmy1rwo1_500_large
40_large
Tumblr_ltp931limx1qdqohqo1_500_large

často se mi stává, že jdu po ulici a lidé na mě koukají, jak kdybych byla z jiné planety. Ano, snažím se lišit od ostatních a daří se mi to. Zvykla jsem si, že se na mě cití lidé koukají jinak. Navenek vypadám jako drsná holka, ale v duši mám romantickou stránku a milou duši. Lidé mi mohou věřit, myslím, že je to dar, který moc nikdo nemá. Líbí se mi, jak mě mají lidé rádi a jak si mě váží. Vážím si lidí okolo sebe, protože mi dokážou pomoct, vykouzlit mi úsměv na tváři a podržet mě za každé situaci. Cením si toho. Nelíbí se mi, že lidé soudí podle toho, jak člověk vypadá. Jenže taková už je prostě vlastnost člověka. Nikdy nesoudím člověka podle toho, jak vypadá, ale přiznám se.. občas se mi to stává a já tak člověka soudím, ale musím o něm něco málo vědět. Nelíbí se mi, jací jsou lidé na lidi, kteří jsou emo, scene, mají hodně piercingů, tetování, bodymodifikace a chtějí se lišit, zkrátka se dívají jen na to, jak člověk vypadá. I takto lidé vybírají v práci své zaměstnance. Proto si tací lidé nemůžou skoro najít práci. To mě sere, jo sere mě to. Protože já plánuju mít v životě nějaké ty ozdoby, samozřejmě si chci najít práci, tak snad si vyberu obor, ve kterém mi toto nebude překážet. Nensnáším předsudky. To stejné je třeba u emo stylu, sračky typu ,, kolikrát jsi se pokusil/ a o vraždu? ", ,, kolikrát jsi se říznul/ a? " to jsou sračky, jenom sračky! Ve skutečnosti není emo vůbec o pravidlech, to si jen vymyslel nějaký ,, přechytralý člověk ", který má v hlavě nasráno. Pravidlo je asi jen, jak má emo člověk vypadat. Někdo se těmi pravidly řídí, to je ale hloupost, někdo to bere zase moc vážně a bere si vše moc osobně. Netýká se to jen emo stylu, týká se to všech. Jo, každý má svůj vlastní názor, jsme svobodná země se svobodným projevem, ale čeho je moc, toho je příliš.

Tumblr_lyiyvbdesk1qkrp6ko1_500_large
397896_270155053052713_233499500051602_702349_2007369603_n_large
21037-1328457777-640_large

,, Buďte sami sebou a kašlete na nesmyslné sračky, protože nevíte, kdy se karty obrátí "

xoxo , CHM
 


Comments

1 Christeena Christeena | Web | 13. february 2012 at 21:33 | React

Stejnej problém, to s tou váhou. Taky jsem se o to kdysi pokoušela, ale nedařilo semi to :D :) Jinak pěkně popsané, Ano, tak s tímhle fakt souhlasím, prostě srat na všecko. Všude jsou jenom předsudky, předsudky a předsudky! Mě se právě naopak takové styly strašně moc líbí! A fakt mě štvou lidi, co neví o čem emo je, a dělaj z emo akorát sebelítostný lidi co se řežou. A scene, ten se mi líbí nejvíce. Zkrátka člověk by si měl jít za tím co se mu íbí a i když jsou s tím nějaké problémy, nebo překážky, určitě se jich neleknout a právě naopak s tím nějak bojovat. Nevím, kde si lidi zakodovali, že čím více tetování nebo piercingů člověk má, tím větší je to spratek. Mě takový lidi příjdou svý, originální a cílevědomí. Pěkně napsané :)

2 AnetteJe* AnetteJe* | 15. february 2012 at 22:17 | React

Přesně tak, vystihla jsi to ;) .. taky mám dva piercingy.A nevadí mi zvídavý pohledy, ale takový ty "odsuzovací". A teď se hlásím na zdravku k tomu .. a jen proto že mám nějaký ty ozdoby a krátký vlasy tak se na mě budou dívat skrz prsty. Je to na ho*no .. lidi by se mohli vzpamatovat. Vím, že se to každýmu nemusí líbit, ať jde o cokoliv čím se lidé odlišují, ale odsuzovat je .. proč?!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.