September 2011

justbelieveinyourfuckingdreams!

26. september 2011 at 19:53 | Christina |  Old articles
Vždycky jsem si přála se mít takhle dobře. Vážně. Nic mi nechybí. Na kluky kašlu. V neděli jedu do Prahy na Koblížky. Nemusím se schovávat za nějakou maskou, která o mě bude vypovída to nesprávné. Mám se fakt skvěle, je to na mě vidět, je to ze mě cítit. Tímhle článkem chci jen napsat, že na blog momentálně nemám čas. Prohlížím ho každý den, ale minimálně budu psát komentáře na blog a taky na ně chodit. Omlouvám se, že už si tolik nepíšu s lidmi se kterými jsem si psala pořád, ale jak začala škola - není prostě čas. Nechci aby jste si mysleli, že vzhled blogu vyjadřuje mojí náladu - není to pravda. Miluji Marilyna Mansona. Jeho hudbu, styl - je to umělec. A tak patří moje díky jemu na můj blog. Díky za vaše komentáře, ale chce to nějaký čas na to abych napsala další článek. Momentálně si prostě užívám naplno. Mějte se stejně krásně jako já ,)

1409882792_5_xqvb_large

like it: ,, Je jenom jedna cesta za štěstím a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc. "23 / 9 / 2011

23. september 2011 at 21:43 | Christina |  Old articles
Pro krista pána. Tyhle dny jsou tak úžasně nepopsatelný. Neřeším známky ve škole. Učím se, ale minimálně. To nejlepší je, že tam jste s nimi, že se tam s nim vidíte i možná naposledy. Je to pro mě tenhle rok krásné, ale na druhou stranu i hodně smutné. Kdyby se mi minulý víkend nestala ta příhoda, tak ani nenapíšu, ale ta věc mě dohnala k samotnému článku. Takže začneme asi takhle - byla jsem pít. Kačenka měla narozeniny, s Jaruškou jsme koupily pivo, cigára a šly jsme na dané místo. Ty píčo! To jste neviděli. Poprvé v životě jem se takhle úžasně bavila a ještě jsem půlku neznala. Vím jenom, že jsem se s nimi hodně skamarádila, s někým až moc. S jedním klukem jsme se tam furt objímali, drželi se apod., takže fakt super. Potom vím, že jsem tam pořád všem říkala ať nespěj a všem jsem dávala práska. Aspoň vím, jak se chovám, když jsem připitá. Fajn, sice jsem se zeblila jako svině, ale jinak fajn. Měla jsem strašnej hlad, tak mi Maruška dala kousnout hambáče od Šáši, ale to jsem neměla dělat. Kousla jsem si do cibule a ta šla hned ven, plus do toho cigáro a chlast. Fajn. Nejúžasnější co jsem kdy zažila. 13. října bude Lukáš slavit narozeniny, tak se tam snad ukážu a budu mít u koho spát, protože v takovým stavu nemohu přijít domů, jako jsem přišla minule, ale to naštěstí nikdo nebyl doma. Mamka byla v Praze, takže u mě Jaruška s Maruškou spaly. Jaruška úplně na sračky, Maruška vysmátá jak lečo. A já? Mě se chtělo šíleně spát, tak jsem pořád jenom opakovala ať už jdeme spát. Zajímavý je, že si všechno pamatuju a to jsem celkem byla dost na mol. Ale tak co. Strašně o tom básním, ale chápejte. Moje první chlastačka vůbec - a jsem za ní šíleně ráda! Jsem ráda, že jsem tam šla. Mimochodem, 2. října jedu do Prahy do klubu Óčka ( Koblížci, Mandrage apod. ), takže no stressss! A v únoru pěkně na Asking Alexandriu). Pičo, říkám, tenhle rok? To bude ještě pěkný máslo. Maminka mi přivezla z Prahy tričko Mansona, ÁÁÁÁÁ <33

Tumblr_lqobv4zx2b1qib0x9o1_500_large
whole article / xoxo CHM

11 / 9 / 2011

11. september 2011 at 19:38 | Christina |  Old articles
Nadmíru spokojená, šťastná a ráda chodící do školy. To jsem ze začítku školního roku já. Nejenže se každým dnem víc a víc těším do školy a minimálně se těším domů, ale také mi jde matematika ( opakování :D ). Jo fajn, když jdu k tabuli, tak mi to i celkem jde, jen se třeba nad něčím zastavím, ale jakmile mi to učitelka vysvětlí, jedu dál. Raní cigárko s mými nejlepšími kamarády před jídelnou u stromu je vždy nejlepší. Odpoledky jakbysmet) ani nevíte, jak jsem ráda, že jsou ty nudné prázdniny za mnou. Máme sice plno učení, nový předmět ( který mě ukrutně baví ) a každý den do půl 4, ale to, že tam mohu být s těmi nejlepšími je zkrátka dar. Tenhle poslední rok si budu muset užít co nejvíce. A co vy? Jen jsem se chtěla ozvat, teď mám čas. Ale přijdu ze školy a buď jdu spát, nebo psát úkoly a teď se budu muset i učit. Bude to sice těžší, ale budu se snažit. Tenhle článek bude hodně krátký, ale jsem ráda, že jsem se přemohla a napsala. Za poslední dny jsem si koupila tří příčesky do vlasů. Jeden modrý s gepardím vzorem a jeden červený a ještě černý s modrým konečkem. Až budu příště psát článek, tak je nafotím. Mějte se.

184768420_8tinkxiz_c_large
Tumblr_litoiqswfw1qazuvbo1_500_large
whole article / xoxo CHM

1 / 9 / 2011

1. september 2011 at 21:58 | Christina |  Old articles
Sotva začala škola a už je mi líp. Jsem ráda, že chodím do školy. Vidět ty lidi. Pane bože, na ty jsem se těšila nejvíc. Jen, co jsem uviděla M*, tak jsem mu padla kolem krku a když mě viděly holky? Jedna mě málem shodila na zem a druhá byla ráda, že mě vidí a ještě prohládila, že jsem vůbec nevyrostla a že vypadám jak metalistka. Fakt krásný první den školy. Cigárko před první hodinou a bylo mi nejlíp. Víte, vidět zase ty obličeje a nasmát se při hodině, protože někdo hodí opravdu vtipnou hlášku, je pro mě fakt asi nejlepší. Tyhle prázdniny stály za to snad jen někdy. Holky mi hned začaly chválit obočí, kabát, boty a prostě, byly milý. A jak jstte si užili dnešní den vy? Asi jen řeknu to, že budu na blogu minimálně. Ne, že nebudu na počítači, ale nebudu psát články na blog. Dokonce jsem se i rozhodovala, jestli mám napsat dneska, ale nakonec jsem se překonala a dám vám aspoň vědět, jak mám hodiny. Tři dny mám do půl čtvrtý a ve čtvrtek do půl třetí, v pátek do půl druhý. Jo, celkem to jde, ale ty odpoledky jsou hrozné. A ješět udělali takové menší změny ve škole, takže budeme o odpoledkách mrznout venku. Chtěla jsem vám jen napsat, že tu moc nebudu a jak to proběhlo první den ve škole. Jinak v pondělí si jdu koupit ty kamínky na mobil a snad už si objednám to fimo. Tak se mějte krásně a užívejte školy.

Tumblr_lqut05za6h1qhkgzyo1_500_large

whole article / xoxo CHM