March 2011

28 / 3 / 2011

28. march 2011 at 18:38 | Christina |  Old articles
Ahoj, dnešek jsem prožila celkem v pohodě)), potkala jsem kámoše a skvěle jsem pokecala s K. Dostala jsem 1 z Přirodopisu a celý den jsem poslouchala BOTDF./ Ovidius Naso Publius /


whole article / xoxo CHM

23 / 3 / 2011

27. march 2011 at 18:12 | Christina |  Old articles
Hey, rozhodla jsem se, že si založím nový blog. Na mém starém blogu už to bylo nudné a tak se chci přes nový blog seznámit se spoustu novými a zajímavými lidmi / blogaři. Hodně se inspiruji jinými blogy, ale asi nejvíce bývám na tumblru a hledám zajímavé lidi, kteří mají smysl pro krásu a ví, co teď letí. To znamená, že se zaměřuji na nádherné obrázky a rozhodně se s Vámi chci o ně podělit a k tomu jsem si našla i nějaké zajímavé citáty)) užijte si to!


,, Když jsem byla mladší, pořád jsem se nemohla rozhodnout, jestli je láska skvělé a nádherné tajemství, nebo jenom blbost, kterou si za krize vymyslela parta hollywoodských filmových producentů, aby prodali víc lupenů, když už dárečky pro diváky přestaly táhnout. Teď si myslím, že se všichni rodíme s dírou v srdci a že pak hledáme osobu, která ji dokáže zaplnit. "

/ Stephen King /


whole article / xoxo CHM